fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Amfetamina, marihuana oraz LSD przechwycone [FOTO]

Strona główna Wiadomości Amfetamina, marihuana oraz LSD przechwycone
reklama

Amfetamina, marihuana oraz LSD ujawnione w minionym tygodniu przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Bezledach. Trzy osoby zatrzymane za posiadanie nielegalnych substancji odurzających. Wartość zabezpieczonych narkotyków to 35 tys. zł.

Funkcjonariusze Straży Granicznej przeszukali cztery mieszkania w powiecie bartoszyckim. W ujawnieniu środków odurzających pomogli czworonożni przyjaciele z placówki. W trakcie działań znaleziono, m.in. ampułki, tabletki, kolorowe znaczki nasączone LSD, woreczki strunowe z zawartością amfetaminy oraz marihuany. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli telefony komórkowe oraz wagi elektroniczne. Trzech mieszkańców powiatu usłyszało zarzut posiadania środków odurzających. 25 i 30-latek przyznali się do zarzucanych im czynów. Natomiast 45-letni mężczyzna przyznał się do posiadania LSD i marihuany. Stwierdził, że ujawniona u niego amfetamina to suplement diety.

reklama

Dwóch mężczyzn po złożeniu wyjaśnień zostało zwolnionych. Decyzją Sądu Rejonowego w Bartoszycach 6 kwietnia wobec trzeciego z zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma