fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Kradzież w McDonald’s. Rozpoznajesz złodzieja z wąsem? [FOTO]

Strona główna Wiadomości Kradzież w McDonald’s. Rozpoznajesz złodzieja z wąsem?
reklama

Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenie plecaka marki Vans. W plecaku znajdował się m.in. zegarek Empario Armani. Właściciel plecaka ocenił wartość utraconego mienia na kwotę ponad tysiąca złotych. Zdarzenie miało miejsce w jednej z olsztyńskich restauracji przy Pl. Roosevelta w Olsztynie.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 45-50 lat, wysoki, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego ostrzyżone na krótko, na twarzy ma wąs koloru czarnego. Sprawca przywłaszczenia w chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czarnego sięgającą za biodra, spodnie koloru ciemnego i buty sportowe.

reklama

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 30 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma