fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Na Zatorzu zrobił sobie warsztat „pod chmurka”. Został ukarany

Strona główna Wiadomości Na Zatorzu zrobił sobie warsztat "pod chmurka". Został ukarany
reklama

W dniu wczorajszym (08.04) strażnicy miejscy podczas patrolu osiedla zauważyli jak na parkingu przy ul. Poprzecznej mężczyzna rozbiera przód samochodu.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Olsztyna w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Olsztyn pojazdy samochodowe można naprawiać wyłącznie w specjalistycznych zakładach. W związku z naruszeniem przepisów miejscowych na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

reklama
reklama

25 KOMENTARZE

 1. Zapłacił mandat a i tak wyszło taniej niż w warsztacie.Tak czy inaczej straż miejska jak zwykle się wykazała.To prawda ,że tam pracują korkowcy.

 2. Spojrzałem sobie do tej uchwały i tam jest faktycznie takie coś: § 7. Zabrania się mycia i drobnych napraw pojazdów samochodowych poza specjalistycznymi zakładami.

  Ale jest jeszcze: § 8. Naprawa pojazdów samochodowych związana z bieżącą eksploatacją na terenie nieruchomości jest dozwolona, pod warunkiem, że nie spowoduje to zanieczyszczenia wód lub gleby. Powstałe odpady powinny być gromadzone i usuwane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 3. Mógł powiedzieć że musi żarówkę wymienić. A że w tych nowych autach teraz trzeba zderzak zdejmować by to zrobić, no cóż. A przecież ze spaloną żarówką nie wyjedzie na drogę publiczną 😉

  19
  1
 4. Wielokrotnie mi się zdarzyło pod tesco czy gdzieś grzebać w aucie nawet po nocach. Policja podjeżdżała i rada służyła. A straż miejska…
  Wstyd …
  Widocznie strażnicy mieli 2 lewe ręce i żal ich ścisnął, że inni potrafią. Na całe szczęście nie każdy pracownik służb porządkowych jest taka piz*ą.

  32
  3
 5. To już jest ograniczanie wolności, zeby zabronić czlowiekowi naprawy własnego samochodu. W jaki niby sposób on komuś szkodził? jeszcze troche i podrapać się po dupie nie bedzie można!

  38
  4
 6. Super. Kolejny przykład wartościowej pracy straży miejskiej i mądrych przepisów.
  Dobrze, że mnie nie złapali ostatnio jak dolewalem oleju…
  I zastanawiam się nad legalności sprzedaży w biedronce plynu do mycia szyb…

  24
  1
  • Przepisy przepisami ale straż miejska to też ludzie więc swój rozum mieć powinni a nie zachowywać się jak jakaś bezmózga, ubezwłasnowolniona banda baranów. Gość dywanik rozłożył żeby syfu nie narobić, wszystko ładnie poukładane a tu przyjdą ci takie matoły i mandat wystawią. I to wszystko za nasze pieniądze… Ręce opadają 🙁

 7. Hahaha parodia, pojebane miasto. Jak musiał coś zrobić na szybko to chciał zrobić, a nie płacić mechanikom, laweciarzom i czekać nie wiadomo ile na auto.

  Pojebany kraj.

  23
  1

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma