fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Taki kierowca powinien stracić prawko? „Rajd” BMW po ul. Artyleryjskiej [WIDEO]

Strona główna Wiadomości Taki kierowca powinien stracić prawko? "Rajd" BMW po ul. Artyleryjskiej
reklama

Dlaczego tak często pisze się w mediach o kierowcach BMW? To pytanie może mieć wiele odpowiedzi.

Na pewno przeciętny uczestnik ruchu drogowego może być zszokowany zachowaniem tego kierowcy BMW. Skacze między pasami z ogromna prędkością. Nic nie robi sobie z linii ciągłych oraz używania kierunkowskazów.  Nie trudno się dziwić autorowi nagrania, który nazwał filmik „Idiota w BMW”.

reklama

Nagranie zostało wrzucone wczoraj. Sytuacja miała miejsce na ul. Artyleryjskiej. Sami to zobaczcie.

reklama
reklama

12 KOMENTARZE

  1. Uprzejmie donoszę. Tak kiedyś mówiono o kapusiach konfidentach , teraz to rozje..sy. Zrozumiał bym jeśli taki kierowca zrobił by komuś krzywdę ale na nagranym tak owej nie dostrzegam. W takiej sytuacji donoszący powinien zostać podany do sądu o naruszenie prywatności i filmowanie bez zezwolenia. Ochrona danych osobowych!!! Konfidenci z klamerkami jeśli na waszym osiedlu chłopaki się dowiedzą że strzelacie z ucha do policji to zostaniecie mocno napiętnowani za donosicielstwo .

    2
    2
  2. Hahha kurier schodzisz na psy publikują taki badziew. Przecież na tym nagraniu widać tylko że zjechał kończąc manewr zmiany pasa lub tez wyprzedzania lekko po tym jak zaczęła się linia ciągła. Kozaki z kamerkami podnoszą sobie ego, bo sami jaj nie mają a kurier publikuje nie wiadomo po co

    4
    4

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma