fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Jurand wraca! Każdy może już kupić akcje kultowego browaru

Strona główna Materiał zewnętrzny Jurand wraca! Każdy może już kupić akcje kultowego browaru
reklama

To świetna wiadomość dla wielbicieli piwa Jurand. Kultowe piwo może wrócić na półki sklepowe jeszcze w tym roku. Na tym nie koniec. Dosłownie każdy może stać się współwłaścicielem browaru, który jest właścicielem marki i receptury Juranda.

Właśnie ruszyła sprzedaż akcji Mazurskiej Manufaktury, która przywraca Juranda na rynek. Firma wypuściła na rynek 143 tysiące akcji. Każda z nich jest warta 29,7 złotego. Nad wszystkim ma pieczę Komisja Nadzoru Finansowego. Akcje można kupić przez stronę internetową www.mazurskamanufaktura.beesfund.com

reklama

­– Smak tego piwa pamięta prawie każdy mieszkaniec Warmii i Mazur. Jeszcze w tym roku będzie dostępne na półkach sklepowych. Warzone ściśle według zapewniającej doskonały smak receptury – zapewnia nas Jakub Gromek, prezes Mazurskiej Manufaktury ze Szczytna.
Dawniej Jurand był produkowany w trzech browarach. Jednak bez wątpienia to ten warzony w Szczytnie miał najwięcej wielbicieli, którzy byli mu wierni przez lata. Informacja o tym, że właśnie Jurand Szczytno wraca na rynek, powinna ucieszyć każdego, kto choć raz miał okazję go skosztować.
Dzięki sprzedaży akcji Mazurskiej Manufaktury każdy, kto kupi choć jedną z nich, będzie mógł mówić, że pije własne piwo.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma