fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Czy leci z nami pilot? Chwilę grozy w samolocie z Londynu do Szyman [WIDEO]

Strona główna Wiadomości Czy leci z nami pilot? Chwilę grozy w samolocie z Londynu do...
reklama

Jeśli boisz się latać samolotem, to nie oglądaj tego filmu. Tego nie da się odobejrzeć! A wszystko to, na pokładzie samolotu Wizzair z Londynu do Szyman.

Niejeden pasażer tego samolotu w wyobraźni już żegnał się z życiem. Każdemu przypominały się najstraszniejsze fragmenty filmów grozy o katastrofach lotniczych.

reklama

Nic dziwnego! Takie turbulencje mogą naprawdę wystraszyć. Samolot trząsł się, jakby za moment miał rozpaść się na tysiące części.
Pasażerowie aż zamilkli w śmiertelnym przerażeniu. Kurczowo trzymali się foteli i zapinali pasy. Tak na wszelki wypadek…
Niektórzy dodawali sobie otuchy próbując żartować, ale na nagraniu, oprócz klekoczących o siebie części samolotu, słychać przede wszystkim przerażenie.

Na szczęście turbulencje szybko minęły, a samolot szczęśliwie wylądował w Szymanach. Pasażerowie wychodzili z niego na miękkich nogach.

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

  1. Co za bzdury piszą ,turbulencje były i będą nie raz leciałem i były o wiele większe i nikt nie robił afery. Ludzie wejście się do roboty a nie bzdury wymyślacie

  2. Jeśli według Was to jest przerażające to jesteście śmieszni jakoś na nagraniu nie słychać „przerażenia pasażerów” turbulencje jak każde inne, naprawdę zacznijcie zajmować się czymś normalnym!

  3. Czy leci z nami pilot? Nagłówek nie został wyjaśniony w tekście co pokazuje, ze nir jest z nim związany. Jest to po prostu „click bait”.
    Ja sie zapytam, czy jest jakiś redaktor w TKO? Bo zatrudnic studenta za 200zl msc tez moge 😉

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma