fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Był szop, teraz jest sympatyczna świnka. Olsztyński prosiaczek na spacerze

Strona główna Wiadomości Był szop, teraz jest sympatyczna świnka. Olsztyński prosiaczek na spacerze
reklama

Prawdziwy twardziel niczego się nie wstydzi, a przyjaciół wybiera sobie sam. I takim właśnie twardzielem musi być olsztynianin, który regularnie wyprowadza swoją świnkę na spacer.

Na Wykopie pojawiło się wzruszające zdjęcie. Na osiedlu Kętrzyńskiego w Olsztynie, internauta uwiecznił scenę, podczas której mężczyzna w średnim wieku czeka aż mała świnka, którą właśnie wyprowadził na spacer, wybiega się i wyszaleje.

reklama

Jej właściciel przyniósł ją w specjalnej skrzynce w biało-niebieskiej tonacji. Prosiaczek bryka wokół ławki, na której przysiadł jej pan, niczym postać z bajki o Kubusiu Puchatku.

Ze zdjęcia można wnioskować, że świnka ma u olsztynianina naprawdę dobrze. Mężczyzna nosi nawet pod kurtką różowa bluzę, która świetnie pasuje do koloru samego prosiaczka.
Nic dziwnego, że zdjęcie na Wykopie podoba się tak wielu osobom. Można być też spokojnym, że prosiaczek raczej nie trafi na wielkanocny stół, jako potrawa.

To już kolejny przykład, jak dobrze zwierzęta mają się w Olsztynie. Do miasta lgną dziki. Ostatnio w centrum pojawił się borsuk, a szop Edward stał się maskotką całego Olsztyna. Teraz przyszła pora na prosiaczka.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma