fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Biegał z karabinem pod dworcu w Olsztynie

Strona główna Wiadomości Biegał z karabinem pod dworcu w Olsztynie
reklama

To nie Szwajcaria, gdzie Gwardia Narodowa trzyma broń w domach, a Olsztyn! Zdjęcie miłośnika broni z karabinem opartym o ławkę na peronie w Olsztynie już obiegło całą Polskę. Właśnie robi furorę na Wykopie.

Trzeba mieć albo brak wyobraźni, albo przeciwnie – jej spory nadmiar, żeby przyjść w miejsce publiczne z karabinem maszynowym. Nawet jeśli to atrapa przypominająca do złudzenia broń palną.

reklama

A tak właśnie zrobił mężczyzna, który czekał na peronie olsztyńskiego dworca na pociąg. Spokojnie położył bagaże, usiadł na ławce , a obok siebie postawił opartą broń. Według relacji autora zdjęcia umieszczonego na Wykopie co chwila sięgnął po kałacha i z lubością go gładził. To mu się przyglądał, to brał na kolana. Broń traktował z czułością godną ukochanej.

Wśród komentujących zdjęcie z Wykopu przeważali krytycy zachowania miłośnika broni… oraz osobę, która zrobiła zdjęcie i umieściła je na Wykopie.
Trzeba było zgłosić to SOKistom – przekonywał jeden z internautów
To jakiś dzban – wyrokował inny komentator
I choć sama sytuacja oraz zdjęcie, które ją dokumentuje mogą szokować, to warto zadać sobie pytanie jak należy zachować się na widok cywilnej osoby z bronią w miejscu publicznym. Szczególnie, że cały czas słyszymy o aktach terroryzmu na całym Świecie.

A jak Wy byście zareagowali?

Autor zdjęcia: Cabajo / Wykop.pl

reklama
reklama

4 KOMENTARZE

  1. No ale czas na zdjęcia było, ale żeby gdziekolwiek zgłosić to nie ma, bo telefon zajęty robieniem zdjęć. Pół dworca by wybił ale zdjęcie musi być pierwsze, także dziękuj że to atrapa 😂😂😂

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma