fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Prezydent Grzymowicz obejmie patronatem Marsz Równości. Czy weźmie udział w paradzie?

Strona główna Wiadomości Prezydent Grzymowicz obejmie patronatem Marsz Równości. Czy weźmie udział w paradzie?
reklama

Wielkimi korkami zbliża się pierwszy Olsztyński Marsz Równości. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca.

Organizatorkami marszu są trzy koleżanki Agata Szerszeniewicz, Katarzyna Skrok-Bolejko oraz Magdalena Rutkowska. Jak mówią obserwowały podobne wydarzenia w całej Polsce. Uznały, że czas na Olsztyn. Chcą się przekonać, czy nasze miasto jest gotowe na paradę.

reklama

Informacja o organizacji OMR wzbudziła wiele emocji. Mimo to dziewczyny konsekwentnie realizują swój cel. 1 kwietnia na Facebooku poinformowały, że złożyły w ratuszu wniosek o patrona Prezydenta Piotra Grzymowicza.

Zapytaliśmy się  rzeczniczki Urzędu Miasta Marty Bartoszewicz jaka jest decyzja w tej sprawie. – Zgodnie z zapowiedzią prezydent obejmie marsz równości patronatem – poinformowała.

Chcieliśmy dowiedzieć się również, czy Piotr Grzymowicz osobiście weźmie udział w paradzie i przejdzie ulicami Olsztyna z Marszem Równości. Tu odpowiedź była wymijająca: –Co do uczestnictwa prezydenta w tym wydarzeniu, to decyzja jeszcze nie zapadła. 

Czy Prezydent Grzymowicz podejmie decyzję dopiero przed samym marszem aby nie wzbudzać kontrowersji?

reklama
reklama

13 KOMENTARZE

 1. To są chorzy ludzie i ich powinno się leczyć zdala od społeczeństwa żeby nasze dzieci tego nie widziały a nie promować dewjacje i mówić że to jest coś normalnego. Żygać się chce

  3
  3
  • Tak stwórzmy petycję! Wiele ludzi się podpiszę! Ile można znosic te ciągłe ataki i zniewagę ze strony tęczowych,którzy ciagle potrzebują zwracania na siebie uwagi-jakby byli pępkiem świata.

 2. Czy w ramach równości, wolności i pluralizmu prezydent obejmie również marsz ruchów narodowych? Przypomnę, że ONR czy MW (niezależnie co o nich prywatnie sądzę) są legalnymi organizacjami działającymi w naszym kraju. Z kolei promocja homoseksualizmu i jego wdzieranie się do przedszkoli i szkół pod pozorem nauki o „tolerancji” to agresywna promocja sodomii i dewiacji. Czy w związku z tym prezydent popiera związki homoseksualne i ich agresywna promocję w naszym mieście? Na marginesie nazwa tego marszu też jest niezłym kamuflażem i manipulacją … Niby chodzi o wykluczonych (gęba pełna frazesów i bełkotu o innym kolorze skóry, niepełnosprawnych itp.), a promuje się homoseksualizm i sodomię.

  6
  3
 3. Mam nadzieję, że Grzymek będzie dumnie uczestniczył w paradzie, najlepiej z fujarką na wierzchu 😀 narzekaliśmy, że w Olsztynie nic się nie dzieje, no to mamy, imprezę na miarę naszego Prezydenta

  3
  2
 4. No to juz jest przesada co prezydent tez bedzie sie migdalic z kolegami z pracy co jest co to sie dzieje ten Olsztyn jest chory powariowali wszyscy wy z gazety tez?!? Chcial bym was ludzie zobaczyc jak jestescie dziećmi rodzicow homo lub lezb co by bylo gdyby ojciec z ojcem?! moze byscie sie przyłączyli a matka z matką? a sad tez bedzie homo i wyrok gwałtu przez dwoch ojcow na synie bedzie uniewinniony?!?!!

  6
  4

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma