fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Tak śmierdzieli, że ukradli perfumy? Są już w rękach policji!

Strona główna Wiadomości Tak śmierdzieli, że ukradli perfumy? Są już w rękach policji!
reklama

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży perfum. Zdarzenie miało miejsce w dniu 12 lutego 2019 roku w Olsztynie na terenie jednej z drogerii przy ul. Jana Pawła II. Przedmiotem kradzieży były perfumy o wartości ponad 500 zł.

Na podstawie zabezpieczonego z miejsca przestępstwa zapisu z kamer monitoringu, Policja publikuje wizerunek dwóch osób (kobiety i mężczyzny) podejrzanych o dokonanie kradzieży. Osoby, które rozpoznają widoczną na zdjęciu parę, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 78 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo na adres naczelnika wydziału: [email protected]

reklama

AKTUALIZACJA

Policja dziś (03.04)opublikowała  taki komunikat: – Zaledwie wczoraj opublikowaliśmy wizerunki pary podejrzanej o kradzież perfum – dziś już znamy ich tożsamość. Nie jest tajemnicą, że w dużej mierze to zasługa mieszkańców i mediów. Dziękujemy za pomoc. 

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

2 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma