fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Ater Logic zainwestuje pod Olsztynem

Strona główna Wiadomości Ater Logic zainwestuje pod Olsztynem
reklama

29 marca Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Zgodę na realizację przedsięwzięcia podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrali wspólnicy – Tomasz Prusinowski oraz Łukasz Tomporowski.

Przedsiębiorcy zaplanowali budowę kompleksu biurowo-produkcyjnego oraz zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia warsztatowego do produkcji inteligentnych rozdzielnic oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle.

reklama

W ramach przedsięwzięcia Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna zainwestuje co najmniej 5 070 000 zł. Inwestycja zrealizowana zostanie na działce o powierzchni 1,0791 ha w miejscowości Szczęsne w gminie Purda.

Ater Logic tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu instalacji automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo realizuje projekty w różnych sektorach przemysłu (spożywczy, energetyczny, wentylacyjny, chemiczny czy wodno-kanalizacyjny).

reklama
ŹródłoWMSSE
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma