fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie uruchamia Poradnię Medycyny Sportowej

Strona główna Wiadomości Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie uruchamia Poradnię Medycyny Sportowej
reklama

Poradnia Medycyny Sportowej jest adresowana do stowarzyszeń i klubów sportowych oraz szkół i klas o profilu sportowym. Dotyczy osób uprawiających sport lub zamierzających uprawiać w ramach wymienionych organizacji.

Ze świadczeń udzielanych w poradni mogą korzystać dzieci i młodzież do 21. roku życia oraz zawodnicy pomiędzy 21. a 23. rokiem życia.
W poradni wydawane są orzeczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania danej dyscypliny sportowej (orzecznictwo kwalifikacyjne).

reklama

Porada obejmuje: badania ogólne, specjalistyczne i diagnostyczne (m. in. ekg, badania radiologiczne kręgosłupa, badanie spirometryczne, test wysiłkowy, pomiary antropometryczne z analizą składu ciała, badanie moczu, morfologia krwi, badanie okulistyczne i ortopedyczne, konsultację otolaryngologiczną i neurologiczną, przegląd stomatologiczny). Wyróżnia nas to, że poza orzeczeniami oferujemy pełną diagnostykę i konsultacje lekarzy specjalistów w zależności od potrzeb.

Uwaga! Świadczenia Poradni Medycyny Sportowej wykonywane są bezpłatnie w ramach ubezpieczenia w NFZ (wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego).

Miejsce przyjęć:
Gabinet nr 30 (parter Pawilonu Rehabilitacyjnego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie), ul. Żołnierska 18 a, tel. do poradni: 89 539 32 36

Rejestracja:
Tel. 89 539 32 32 lub za pośrednictwem linku „Szybka rejestracja” lub „ePortal Pacjenta” na stronie internetowej szpitala (www.wssd.olsztyn.pl) lub drogą mailową: [email protected]

Godziny przyjęć:

Poniedziałki i czwartki – w godz. 14-18
Piątki – w godz. 8-12

Lekarz przyjmujący:
Lek. Anna Krzykowska, specjalista chirurgii dziecięcej z uprawnieniami w dziedzinie medycyny sportowej.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma