fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

W Olsztynie tylko raz. Największy festiwal disco polo za rok wróci do Ostródy?

Strona główna Polecane artykuły W Olsztynie tylko raz. Największy festiwal disco polo za rok wróci do...
reklama

To się w głowie nie mieści! Wielki sukces odtrąbiony przez olsztyńskie media może okazać się jednorazową imprezą. Dotarliśmy do informacji o tym, że Ostróda jest pewna powrotu Festiwalu Muzyki Tanecznej do siebie.

Jeszcze nie opadł entuzjazm fanów disco polo z Olsztyna po ogłoszeniu, że organizator przeniósł Festiwal znany w całej Polsce z Ostródy do stolicy Warmii i Mazur. A tu już kubeł zimnej wody. I to jaki!
Nasi informatorzy donieśli nam, że Ostróda jest pewna powrotu Disco Polo do siebie. Już rozmawiają na ten temat z organizatorami imprezy.

reklama

W tym roku przejął ją Olsztyn, bo Ostróda miała tylko 70 tysięcy złotych na jej dofinansowanie. – Burmistrz mówił przy mnie, że za rok będzie miał więcej pieniędzy i odbierze Olsztynowi ich Festiwal – twierdzi nasz informator. – Ta umowa teraz ma być z Olsztynem tylko na rok – relacjonuje nasze źródło informacji.
Sprawdziliśmy. I faktycznie umowa organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej z Olsztynem ma być na jeden rok. A tak naprawdę, to żadnej umowy jeszcze nawet nie ma…

Przedstawiciele Ratusza próbują jednak uspokoić rozgrzane emocje.
Nie ma jeszcze zawartej umowy, bo jest jeszcze w szczegółowych uzgodnieniach. Umowa, podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń organizowanych w mieście zostanie zawarta na rok, co nie wpływa na intencje stron, żeby Festiwal był kontynuowany w latach następnych – poinformowała nas Kamila Rostkowska-Różacka z biura prasowego Prezydenta Grzymowicza.

Przeciwnicy Disco Polo w Olsztynie mogą mieć powód do radości, ale najnowsze informacje powinny zaniepokoić fanów tej muzyki.

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

  1. to jest ostrodzki festiwal to niech sobie bedzie w Ostrodzie, my zrobmy jakis festiwal house, moze hip hop, cos na czasie a nie jakies wiejskie przytupajki ze zgraja okolicznych wsiurów

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma