Nie żyje kierowca BMW, którego auto uderzyło w drzewo

  4
  Autor zdjęcia: KWP Olsztyn

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 604. Młody kierowca wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niestety 24-latek nie przeżył. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

  3GALERIA

  Poprzednie

  Dzisiaj (13.02) około godziny 08:50 w miejscowości Więckowo na drodze wojewódzkiej numer 604 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem bmw jadąc w kierunku Nidzicy na wzniesieniu drogi w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niestety uderzenie było tak silne, że kierujący pojazdem 24-latek zmarł na miejscu. Policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej pod nadzorem prokuratora wykonują na miejscu zdarzenia czynności, które pozwolą ustalić rzeczywisty przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

   

  4 KOMENTARZE

   • To jest ogromna tragedia dla rodziny. Dla głupców szukajacych sensacji jest powod do komentowania pomimo ze nie wiedza jak doszlo do wypadku ale ułoza sobie swoja wersje nie interesuje ich prawda i żal rodziny😔

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here