Młodzież Wszechpolska organizuje jutro akcję na olsztyńskiej starówce

  5

  Młodzież Wszechpolska zaprasza na kolejną edycję Kampanii Społecznej Kocham Polskę.

  14 lutego o godzinie 16:00 na olsztyńskiej starówce po raz kolejny odbędzie się akcja Kampanii Społecznej Kocham Polskę, organizowana przez Młodzież Wszechpolską Olsztyn. W tym roku przyświeca im hasło „Rodzina siłą narodu”.

  – Wielu z nas patrzy na patriotyzm przez pryzmat wielu lat krzywd zadanych Polsce. Naszą miłość do ojczyzny często motywujemy potrzebą jej ochrony. Postawie tej brakuje szczerej radości, entuzjazmu i uśmiechu.
  Patriotyzm to nie tylko pamięć o historii. Naród, który chce dokonywać wielkich rzeczy i prężnie się rozwijać we współczesnym świecie, musi ze swej tożsamości czerpać dumę, optymizm i chęć działania.
  Właśnie dlatego, w Dzień Świętego Walentego już kolejny rok z rzędu budujemy pozytywny przekaz i zachęcamy, żebyście budowali go razem z nami! 14. lutego powiedzmy wszyscy głośno: KOCHAM POLSKĘ! – tłumaczy Kinga Deptuła, pełnomocnik Kampanii Społecznej Kocham Polskę w Olsztynie

  5 KOMENTARZE

  1. nie no gdy ludzie kochajacy swoj kraj ida marszem to jest be, ale gdy idzie „parada rownosci” to jest wszystko dobrze ogarnijcie sie

   3
   1

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here