fbpx
4 C
Olsztyn
sobota, Kwiecień 20, 2019
reklama

Policjanci poszukują 17-letniej Anny Jakubiec. Rodzina prosi o pomoc

Strona główna Wiadomości Policjanci poszukują 17-letniej Anny Jakubiec. Rodzina prosi o pomoc
reklama

Policjanci z Kętrzyna poszukują Anny Jakubiec. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Policjanci z Kętrzyna poszukują Anny Jakubiec. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania w sobotę (2 lutego br.) w godzinach wieczornych i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

reklama

Anna Jakubiec ma ok. 160 cm wzrostu, ciemne oczy i długie czarne włosy. Ubrana była w kurtkę koloru niebieskiego z kapturem obszytym brązowym futerkiem, chusta w kolorową kratę, spodnie materiałowe koloru białego oraz szare sportowe buty.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

reklama
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma