fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, Kwiecień 25, 2019
reklama

Klient ładował do sklepowego wózka dosłownie wszystko. Potem go załadowali do radiowozu

Strona główna Wiadomości Klient ładował do sklepowego wózka dosłownie wszystko. Potem go załadowali do radiowozu
reklama

Pracownik ochrony jednego z supermarketów spożywczych znajdujących się w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego zwrócił uwagę na zachowanie młodego mężczyzny robiącego zakupy. Klient ładował do sklepowego wózka dosłownie wszystko, m.in. drogi alkohol, słodycze czy środki czystości. Ostatecznie mężczyzna przeszedł obok linii kas i próbował wyjechać wózkiem ze sklepu przez automatyczne drzwi wejściowe, za którymi czekał jego wspólnik. Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Za kradzież produktów grożą im kary do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (11.02) przed godziną 19.00 oficer dyżurny olsztyńskiej jednostki otrzymał informację, że na terenie jednego z supermarketów przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie, pracownik ochrony ujął dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Na miejsce natychmiast zostały wysłane policyjne patrole.

reklama

Z otrzymanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że od samego początku pracownik ochrony zwrócił uwagę na chaotyczne ruchy młodego mężczyzny. Klient wrzucał do swojego koszyka dosłownie wszystko: drogi alkohol, słodycze, mięso, słodycze czy środki czystości. W pewnym momencie ochroniarz zauważył, że klient wraz z wózkiem zakupów szedł w kierunku drzwi wejściowych, za którymi jak się później okazało, czekał kolejny mężczyzna i uruchomił drzwi, aby te się otworzyły. W ręce pracownika ochrony, a następnie policjantów trafili dwaj sprawcy kradzieży w wieku 31 i 33 lat.

Skradziony towar został dokładnie przeliczony a produkty w stanie nienaruszonym wróciły na sklepowe półki. Okazało się, że sprawcy kradzieży, chcieli wynieść ze sklepu towar o wartości blisko 1700zł.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Po przesłuchaniu usłyszą zarzuty kradzieży. Grożą im kary nawet do 5 lat.

reklama
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma