fbpx
3.4 C
Olsztyn
sobota, Kwiecień 20, 2019
reklama

Dlaczego to zrobił? Teraz szuka go olsztyńska policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Strona główna Wiadomości Dlaczego to zrobił? Teraz szuka go olsztyńska policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?
reklama

Wydział dw. Z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wizerunku mężczyzny, który na stacji benzynowej bez wyraźnego powodu wyrwał klamkę w drzwiach forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. W celu jak najszybszego dotarcia do sprawcy przestępstwa, Policja publikuje wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia.

Pod koniec grudnia 2018 roku na stacji paliw przy ul. Śliwy w Olsztynie nieznany mężczyzna poprzez wyrwanie klamki dokonał zniszczenia drzwi forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. Wizerunek mężczyzny podejrzanego o przestępstwo określone w art. 288§1 kk został zarejestrowany przez kamerę monitoringu stacji paliw, dzięki czemu Policja ma możliwość o zwrócenie się z pomocą w rozpoznaniu sprawcy zniszczenia mienia.

reklama

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 44 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

reklama
reklama

12 KOMENTARZE

  1. Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że gość zrobił to celowo i bezinteresownie. Albo właściciel mondeo zalazł mu poważnie za skórę i chciał go wyjąć z auta a skończyło się wyjęciem klamki, albo delikwent ma schizofrenie, a w tym przypadku pozostanie bezkarny.

  2. Do komentujących zdażenie.Ludzie czy wy nie widzicie waszej schizy?Artykuł jest o gościu który dokonał zuchwalego zniszczenia obcego mienia.Czy jakby wam ktoś wyrwał bezczelnie klamkę też chcielibyście słuchać gadania w stylu „przecież nic się nie stało, to nie jest ważne bo cena 1400zl to ściema.Przez to zdarzenie ktoś musiał stracić czas, nerwy i może zmienić plany na załatwienie spraw swoich i innych.To jest dla was nic?Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie siebie gdy chcecie jechać a tu nie ma klamki.Nadal bylibyście tacy mądrzy?

    4
    2
    • a to Tobie wyrwali tę klamkę? Jeśli ktoś wyrwał klamkę w samochodzie, w miejscu gdzie sa kamery to albo był naćpany, albo właściciel samochodu się czymś naraził. Cena naprawy nie ma znaczenia.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma