Dlaczego to zrobił? Teraz szuka go olsztyńska policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

  12

  Wydział dw. Z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wizerunku mężczyzny, który na stacji benzynowej bez wyraźnego powodu wyrwał klamkę w drzwiach forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. W celu jak najszybszego dotarcia do sprawcy przestępstwa, Policja publikuje wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia.

  Pod koniec grudnia 2018 roku na stacji paliw przy ul. Śliwy w Olsztynie nieznany mężczyzna poprzez wyrwanie klamki dokonał zniszczenia drzwi forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. Wizerunek mężczyzny podejrzanego o przestępstwo określone w art. 288§1 kk został zarejestrowany przez kamerę monitoringu stacji paliw, dzięki czemu Policja ma możliwość o zwrócenie się z pomocą w rozpoznaniu sprawcy zniszczenia mienia.

  Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 44 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

  12 KOMENTARZE

  1. Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że gość zrobił to celowo i bezinteresownie. Albo właściciel mondeo zalazł mu poważnie za skórę i chciał go wyjąć z auta a skończyło się wyjęciem klamki, albo delikwent ma schizofrenie, a w tym przypadku pozostanie bezkarny.

  2. Do komentujących zdażenie.Ludzie czy wy nie widzicie waszej schizy?Artykuł jest o gościu który dokonał zuchwalego zniszczenia obcego mienia.Czy jakby wam ktoś wyrwał bezczelnie klamkę też chcielibyście słuchać gadania w stylu „przecież nic się nie stało, to nie jest ważne bo cena 1400zl to ściema.Przez to zdarzenie ktoś musiał stracić czas, nerwy i może zmienić plany na załatwienie spraw swoich i innych.To jest dla was nic?Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie siebie gdy chcecie jechać a tu nie ma klamki.Nadal bylibyście tacy mądrzy?

   4
   2
   • a to Tobie wyrwali tę klamkę? Jeśli ktoś wyrwał klamkę w samochodzie, w miejscu gdzie sa kamery to albo był naćpany, albo właściciel samochodu się czymś naraził. Cena naprawy nie ma znaczenia.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here