Ignorancja czy bezmyślność? Prowadząca BMW stworzyła poważne zagrożenie [WIDEO]

  19

  Takie pytanie zadaje nam czytelnik, który przysłał filmik z rejestratora samochodowego: – Ignorancja, czy bezmyślność? 

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na al. Wojska Polskiego w Olsztynie. Jadąc w kierunku Jakubowa uczestnicy ruchu mieli zielone światło. Zupełnie jakby tego nie zauważyła kierująca BMW zaparkowanego na poboczu. Postanowił przejechać dwa razy linię ciągłą aby skręcić w lewo. Co ciekawe na filmiku widać, że nie zastosował się także do czerwonego światła dla skręcających w ul. Dąbrowskiego.

  Jak napisał nasz czytelnik: – Prowadząca pojazd włączając się bezmyślnie do ruchu wymusiła gwałtowne hamowanie pojazdów na dwóch pasach ruchu. Po czym przejechała przez skrzyżowanie na czerwonym świetle dla swojego kierunku.

  Nie trzeba mieć dużego doświadczenia w kierowaniu pojazdami aby wyobrazić sobie do czego mogło doprowadzić takie zachowanie. Co by było gdyby jechała tam akurat rozpędzona karetka na sygnale? Należy też przypomnieć kierującej pani, że wszystkich obowiązuje kodeks drogowy.

  19 KOMENTARZE

  1. Po co są przepisy?Paru komentujących tak dzielnie broni takiego zachowania na drodze sami sobie wystawiając laurkę bignorantow.Kazdy łamiący przepisy musi ponosić konsekwencję.I tyle.

   7
   1
  2. Zwykłe czepialstwo właścicieli wideorejestratorów. Jak chcecie sensacji, to zatrzymajcie się z tym wideorejestratorem obok NBP na Piłsudskiego, gdzie co 2 minuty któryś kierowca ciśnie prosto z buspasa a potem wymusza na innych kierowcach, żeby ich wpuścić. Po godzinie nagrywania będziecie mieli materiał na niezły kryminał drogowy hahaha

   13
   17
   • Jeśli dla Ciebie to czepialstwo to gratuluję wyobraźni. Nie trzeba być hans christianem Andersena żeby wyobrazić sobie co by się stało gdyby nie refleks i sprawne hamulce operatora video rejestratora.

    8
    1
  3. Ciekawe czy kierujący z kamerką jechał 50km/h bo mi się wydaje, że lekko więcej :_) a po drugie gdzie jest policja żeby tępić potencjalnych morderców w bmw

   3
   9
  4. Nie zesrajcie się.Nie ma już ważniejszych tematów?A co by było gdyby tam Wasz synek przechodził ktorego nie macie ale w każdej chwili mieć możecie…

   8
   15

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here