fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, Kwiecień 25, 2019
reklama

Zderzenie trzech aut. Kursantka nauki jazdy trafiła do szpitala [FOTO]

Strona główna Wiadomości Zderzenie trzech aut. Kursantka nauki jazdy trafiła do szpitala
reklama

Do zdarzenia doszło na ul. Armii krajowej pod godzinie 13. W kolizji drogowym brały udział trzy pojazdy. 

Jak udało nam się dowiedzieć kierujący pojazdem marki Renault jadąc od ul. Warszawskiej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego najechał na jego tył. Następnie Peugeot siłą uderzenia został przesunięty i uderzył w tył kolejnego auta poprzedzającego, tym razem Fiata Punto.

reklama

Rzecznik policji Rafał Prokopczyk poinformował: – Do szpitala została przewieziona kursantka, która siedziała za kierownicą nauki jazdy. Na szczęście nie odniosła ona poważniejszych obrażeń w tym wydarzaniu. 

Kierowca Renault, 25-letni sprawca wypadku został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł oraz 6 punktami karnymi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

  1. Korek korkiem ale tam jest ch… krawężnik że trzeba dobrze przyhamować. Nie wiem co za debil robi krawężnik przy zjeździe na stacje 🤔

  2. przejeżdżałem obok… dobrze że to nie moja renatka… bez tragedii tył nie był mocno wgięty ( przód też ) ale nic dziwnego jak zjazd na stację potrafi być zakorkowany powinni zrobić więcej miejsca skoro tiry tam tankują !!! ale nie wiem czy to przez korek… myśląc perspektywicznie to przez ten zjazd i tiry będzie tam kiedyś wypadek…

    1
    4

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma