fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, Kwiecień 25, 2019
reklama

Zgubiła go czekolada. Przez łakomstwo spędzi 4 miesiące w więzieniu

Strona główna Wiadomości Zgubiła go czekolada. Przez łakomstwo spędzi 4 miesiące w więzieniu
reklama

21-letni mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Wpadł na kradzieży słodyczy w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Olsztyna. Ciążył na nim wyrok za kradzieże z których nie rozliczył się on z wymiarem sprawiedliwości. Młody mężczyzna będzie miał aż 4 miesiące na to, aby zastanowić się nad swoim zachowaniem, bo właśnie tyle będzie musiał spędzić za kratami.

W poniedziałek (04.02) po godzinie 20:00 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów znajdujących się przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Na miejscu okazało się, że pracownica sklepu spożywczego ujęła mężczyznę, który wziął ze sklepowych półek słodycze i próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za warty ponad 70 zł towar. Interweniujący funkcjonariusze ustalili personalia tego sprawcy kradzieży. Okazał się nim być 21-letni mieszkaniec Olsztyna.

reklama

Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że ma on coś więcej na sumieniu i że nie jest to jego pierwsze tego typu zdarzenie. Ustalono, że 21-latek był poszukiwany do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za inne przestępstwa popełnione przeciwko mieniu, których mężczyzna dokonał na terenie gminy Biskupiec.

Teraz, młody mężczyzna będzie miał 4 miesiące na to aby zastanowić się nad swoim zachowaniem, bo właśnie tyle będzie musiał spędzić za kratami. W myśl zasady, że na poprawę nigdy nie jest za późno, szczególnie w przypadku tak młodego wieku liczymy na to, że 21-latek po dobyciu kary i po procesie resocjalizacyjnym już nigdy nie popełni tego samego błędu.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma