fbpx
4 C
Olsztyn
sobota, Kwiecień 20, 2019
reklama

W Biedronce na Jarotach kupił oliwki. W słoiku znalazł coś obrzydliwego

Strona główna Wiadomości W Biedronce na Jarotach kupił oliwki. W słoiku znalazł coś obrzydliwego
reklama

Nasz czytelnik robił zakupy w popularnej sieci Biedronka w sklepie na ul. Bartąskiej. Kupił tam m.in. oliwki. 

W słoiku oprócz zielonych owoców znalazł też białą larwę owada. Zbulwersowany opublikował zdjęcia na Spotted:Olsztyn z komentarzem: – Oliwki kupione w Biedronce przy ul. Bartąskiej a w środku niespodzianka… Nie polecam. Całe szczęście robak znaleziony przy pierwszej oliwce. Jedzenie z Biedronki lepsze niż Kinder Niespodzianka, nie wiadomo na co trafisz. 

reklama

Poprosiliśmy właściciela marki Biedronka, firmę Jeronimo Martins Polska S.A. o skomentowanie tego przypadku. Jak powiedziała nam Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych: – Jakość towarów oraz satysfakcja klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego zależy nam na tym, by w pełni wyjaśnić tę sprawę. W opisanym przypadku, po otrzymaniu zgłoszenia od klienta do Biura Obsługi Klienta, skontaktowaliśmy się z producentem oliwek, który aktualnie weryfikuje ten przypadek. W sytuacji, w której klient jest niezadowolony z jakości nabytego towaru, może go reklamować w każdym naszym sklepie, niezależnie od tego, gdzie dokonał zakupu, a także w Biurze Obsługi Klienta. 

Dodała też: – Należy zaznaczyć, że ciężar kontroli bezpieczeństwa i jakości surowców spoczywa na producentach. Jednak również Biedronka wdrożyła dodatkowe instrumenty w tym obszarze. W efekcie, mimo że jesteśmy siecią handlową, a nie producentem żywności, mamy bardzo rozbudowany system weryfikacji jakości towarów. W jego ramach regularnie badamy produkty marki własnej, ale również prowadzimy audyty w zakładach dostawców. Dzięki temu podejściu, biorąc pod uwagę skalę naszej działalności, w tym liczbę produktów sprzedawanych każdego dnia, przypadki zgłaszanych reklamacji związanych z zanieczyszczeniem produktów stanowią minimalną skalę, wyrażoną w promilach.

Tak więc można wnioskować, że robak w oliwkach to jednorazowy przypadek, który zostanie dokładnie wyjaśniony.

reklama
reklama

11 KOMENTARZE

  1. Nie kupujcie w Biedronce. Robię zakupy w Auchan, intermarche czy stokrotkach i jest taniej Wlepiają mandaty nie informując o parkometrach…. złamasy

  2. „znaleziony przy pierwszej oliwce” a mimo to ugryziona. Ktoś chyba stosuje stary jak świat chwyt ze zwrotem za zakup i zadośćuczynieniem 🙂

  3. Żenujące jest to, że ktoś zamiast zareklamować produkt u sprzedawcy robi z siebie pajaca i publikuje takie rzeczy w internecie. Normalne, że czasami może się trafić gorsza jakość produktu, nic w tym dziwnego.

    • Żenujące to są takie wypowiedzi, bo osoba która to opublikowała chciała po prostu ostrzec innych, ja na przykład nie kupię więcej tego produkty w biedronce.. Po komentarzach widzę, że takie rzeczy dla innych są normalne więc może w ogóle nie zwracajmy uwagi na to co kupujemy. Z resztą jak ktoś ma ochotę jeść takie robaczki to smacznego życzę.

  4. Jemy to samo co robaki, wiec czasami pasażer na gapę może się trafić. Wg mnie to i tak mało, gdyż obecnie wszystko jest pryskane chemią i taki przypadek to ewenement.

    • Beatko, to pochodzi z pola i rośnie na polu, wśród zwierząt. Dobrze, że przez mikroskop nie oglądałaś bo byś w życiu nic surowego nie tknęła…

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma