fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Chcieli w nocy spalić komuś dom. Nie wiedzieli, że są nagrywani

Strona główna Wiadomości Chcieli w nocy spalić komuś dom. Nie wiedzieli, że są nagrywani
reklama

Kryminalni z Komisariatu Policji prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać podpalenia pomieszczeń znajdujących się na jednej z posesji na terenie Biskupca. W celu jak najszybszego dotarcia i rozliczenia sprawców usiłowania podpalenia policjanci zdecydowali się na upublicznienie wizerunku podejrzanych, których zarejestrowała kamera z monitoringu.

9 stycznia br. w Biskupcu o mały włos nie doszło do tragedii. Dwóch nieznanych na chwilę obecną mężczyzn weszło na teren jednej z posesji w Biskupcu i próbowało podpalić znajdujące się tam budynki. Na szczęście zanim to zrobili, zostali spłoszeni i uciekli, dzięki temu nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

reklama

Oczywistym jest, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, a osoby odpowiedzialne za usiłowanie podpalenia nie mogą pozostać bezkarne. W związku z tym policjanci publikują wizerunki dwóch podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn.

Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanych proszone są o przekazywanie  informacji mogących pomóc w ich ustaleniu i zatrzymaniu. Informacje można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Biskupcu przy ul. Mickiewicza 41, telefonicznie pod nr tel. +48 (89) 715 04 11, tel. kom. 887 890 018. Informacje można również wysyłać na adres e-mail: [email protected] Policjanci zapewniają anonimowość.

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

4 KOMENTARZE

  1. Nie chcieli spalić domu tylko samochód, jednemu taksówkarzowi już spalili a teraz chcieli spalić drugiemu. Ponoć trzy razy próbowali,za pierwszym razem nawet im się udało podpalić samochód ale na szczęście szybko go ugaszono więc obyło się praktycznie bez strat. To nie byli przypadkowi piromani ale wynajęci przez taksówkarza ludzie,którzy mieli wykończyć konkurencję.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma