fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Strona główna Wiadomości Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
reklama

Dwie największe galerie handlowe w Olsztynie, tj. Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna, włączają się do grania w najpiękniejszej na świecie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ponieważ tegoroczny finał WOŚP wypada w niedzielę wolną od handlu w obu galeriach imprezy WOŚP odbędą się w sobotę 12 stycznia. Aura rozpoczyna świętowanie o godz. 13 natomiast Galeria Warmińska zagra od godz. 14. 

W obu galeriach zaplanowano wesołe, nieco szalone pokazy, ciekawostki i oczywiście konkursy fantowe. Będzie można posłuchać koncertów zarówno zespołów instrumentalnych, np. orkiestry wiolonczelowej, jak i zespołów wokalnych m.in. kapeli grającej rock celtycki. Na scenach w obu galeriach wystąpią aktorzy znanej i cieszącej się wielkim uznaniem w całym kraju pantomimy olsztyńskiej, a tym popisom aktorskim towarzyszyć będą także pokazy mimów.

reklama

Ponieważ Olsztyn słusznie jest kojarzony w kraju z najlepszymi szkołami tańca z okazji finału WOŚP zarówno w Aurze, jak i Galerii Warmińskiej wystąpią tancerze kilku szkół tańca, m.in. Studio Rytm Magdaleny Faszczy, Szkoły Tańca Przemienieccy, czy słynnego Pryzmatu. Goście obu galerii będą mogli podziwiać także występy utalentowanych muzycznie i tanecznie dzieci.

Do Galerii Warmińskiej zawitają także sportowcy, m.in. bokser Przemysław Opalach oraz drużyna Olsztyn Lakers. Będzie można tam zasięgnąć porady dietetycznej, czy wymasować kark u fachowej masażystki.
Po obu galeriach 12 stycznia będą krążyli wolontariusze WOŚP z puszkami i serduszkami, będzie można wziąć udział w konkursach fantowych i co najważniejsze – wesprzeć chore dzieci.

Ponieważ zwierzęta boją się wybuchów fajerwerków światełko do nieba w tym roku będzie spokojniejsze ale równie efektowne- zarówno w Aurze jak i Galerii Warmińskiej pojawią się fontanny zimnych ogni odpowiednio o godz. 18 i 20. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowo piękne widowisko.

Szczegółowe programy imprez WOŚP w Aurze i Galerii Warmińskiej znajdziecie na www.auracentrum.pl oraz www.galeria-warminska.pl a także w mediach społecznościowych obu galerii handlowych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego grania.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma