fbpx
3.4 C
Olsztyn
sobota, Kwiecień 20, 2019
reklama

22-latek driftował na śniegu BMW. Wjechał czołowo w autobus miejski

Strona główna Wiadomości 22-latek driftował na śniegu BMW. Wjechał czołowo w autobus miejski
reklama

Utrudnienia w ruchu na ul. Dybowskiego w Olsztynie. 22-letni kierowca BMW jadąc w stronę al. Warszawskiej stracił panowanie nad kierowanym autem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem MPK.

Na szczęście nikt nie został ranny. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowcy BMW policja zatrzymała prawo jazdy.

reklama

Według informacji jakie przekazał nam rzecznik KMP: – Na os. Kortowo na chwilę przed zdarzeniem jechał patrol policji po zgłoszeniu mieszkańców o agresywnym kierowcy BMW, który świadomie wprowadzał auto w poślizg. Okazało się, że jest to sprawca kolizji. 

Więcej:

Potrącenie pieszej na pasach na ul. Żołnierskiej

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

reklama
reklama

11 KOMENTARZE

  1. I dobrze nie ma gdzie jeździć nie ma żadnych torów wyścigowych kierowcy nie mają gdzie się wyszaleć ćwiczyć swoich umiejętności bo żaden wójt prezydent nie zrobi bo szkoda kasy. Gdzieś musi to robić to robi to publicznie nie myślcie tylko o drogach chodnikach czy innych głupotach pomyślcie też o kierowcach oni też muszą zaznać frajdy przyjemności z jazdy potem by spokojnie jeździł na publicznych drogach. Pozdrawiam

  2. Bardzo dobrze. Lepiej w autobus niż w przechodnia na chodniku. Trochę niefart, że przeżył, gdyż jest szansa, że za jakiś czas zrobi to samo. Gdyby jechał deko szybciej to by się wyeliminował i byłoby ciut bezpieczniej na drogach.

  3. Mi sie wydaje że on jechał za szybko , i stracił panowanie na zakręcie bo nie wydaje mi sie , że przy takiej predkość mógł driftować 100+

  4. Ja rozumiem żeby zarzucić sobie tyłem tu i tam na śniegu, ale żeby wywalić takiego babola przy takiej prędkości to trzeba mieć siano w głowie.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma