fbpx
4 C
Olsztyn
sobota, Kwiecień 20, 2019
reklama

Poszukiwany 16-letni Kuba Urbaniak z Olsztyna

Strona główna Wiadomości Poszukiwany 16-letni Kuba Urbaniak z Olsztyna
reklama

Nadal trwają poszukiwania zaginionego Radosława Zalewskiego. Dziś skontaktowała się z nami zrozpaczona mama 16-letniego Jakuba Urbaniaka. 

reklama

Jak nas poinformowała Kuba wyszedł z domu 31 grudnia ok. godziny 13. Ostatni raz był widziany na Podgrodziu. Nie wrócił do tej pory. Ubrany był w zielone spodnie ze ściągaczami przy kostkach, miał granatowe buty sportowe „NIKE”, bluzę biała (jak na jednym ze zdjęć), granatowo-zieloną kurtkę z 4F, na głowie miał czarną czapkę z daszkiem. Ma ok. 170cm wzrostu, blond włosy.

Jeśli ktoś wie gdzie Kuba może przebywać lub widział go gdziekolwiek na mieście lub okolicach proszony jest o pilny kontakt pod numer 517505803 lub z Komendą Miejska Policji w Olsztynie. 

Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika KMP policja prowadzi poszukiwania opiekuńcze. Nie został zgłoszone zaginięcie tylko oddalenie.

AKTUALIZACJA

Nową informacje: wiadomo od mieszkańców, że zmienił ubiór na czarne spodnie, jasne buty, czerwony szalik, kurtka ciągle ta sama. Ma blond krótkie włosy, postura lekko zbudowana.  Prosimy o pomoc każdego! Osoby które widziały Kubę proszę o kontakt z Policją Miejską w Olsztynie lub pod numer 507717549 lub 517505803.

Więcej:

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA]

Olsztyn: Zaginął 34-letni Marcin Niemczyk

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

  1. kurwa ludzie żałośni jesteście, wsadzie sobie te komentarze w dupe, chłopak nie wiadomo gdzie jest, nie znacie go a oceniacie kurwa jaki podły kraj

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma