Czesław Małkowski przerywa milczenie i zaczyna ujawniać szczegóły

  Dziś o godzinie 12 odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Czesława Jerzego Małkowskiego. Odniósł się na niej do wyroku uniewinniającego oraz po raz pierwszy tak szczegółowo do tzw. olsztyńskiej seksafery. 

  Cała konferencja została przez nas zarejestrowana w formie nagrania video.

  Proces został przez olsztyński sąd utajniony. Obrońca byłego prezydenta stwierdził, że po uprawomocnieniu się wyroku będzie można zdradzić więcej szczegółów dotyczących przebiegu, dowodów, zeznań świadków oraz osób, które miały aferę „nakręcić”.

  Czesław Małkowski odniósł się do słynnej fotografii na fotelu oraz rozmowy o wieży ratuszowej. Potwierdził również, że w trakcie procesu ujawniono inspiratorów całego skandalu.

  Na konferencji prasowej pojawił się też wątek dotyczący ewentualnego referendum o odwołanie obecnego prezydenta Olsztyna.

  Więcej:

  Dziennikarz TVN zadał pytanie, a Małkowski do niego…

  Moment ogłoszenia wyroku. Nagranie z sali sądowej [VIDEO]

  5 KOMENTARZE

  1. Teennn obronca!!!ojciec od siedmiu bolesci, ograniczył kontakt dla mojego syna ze mną , karma wraca, bardzo dobrze cię zapamietałem, kurduplu jeszcze staniesz przed moimi oczami. Inne rodziny rozwalasz dla kasy a sam swojej nie upilnowales!!!

  2. No to pozostaje walczyć o odszkodowanie i zadośćuczynienie Panie Czeslawie. Skoro są znane nazwiska inspiratorow całej sprawy.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here