Olsztyński Rower Miejski zawiesza funkcjonowanie

  0
  rower miejski olsztyn
  Autor zdjęcia: UM Olsztyn

  System dostarczony przez konsorcjum firm Orange Polska S.A. i Roovee S.A. ruszył 28 lipca. Od tego dnia mieszkańcy mieli do dyspozycji 110 rowerów, które rozmieszczone były w 10 punktach w Olsztynie. W połowie października, dzięki współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, system wzbogacił się o 6 stacji i 30 nowych rowerów. Dziś (02.12) Olsztyński Rower Miejski można wypożyczyć po raz ostatni w tym roku. 

  Zielono-szare rowery szybko wpisały się w krajobraz miasta. Olsztynianie wykorzystywali je nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako wygodny i ekologiczny środek transportu w dojazdach do pracy, szkoły czy na uczelnię. W sumie konto w aplikacji ORM założyło ponad 10 tys. użytkowników, którzy wypożyczyli rowery łącznie ok. 63 tys. razy, przejeżdżając ponad 200 tys. km!

  Powyższe liczby pokazują, że Olsztyński Rower Miejski został pozytywnie przyjęty przez mieszkańców i gości Olsztyna. W związku z tym, w przyszłym roku, planujemy ogłosić kolejny przetarg na dostarczenie i obsługę systemu roweru miejskiego.

  Więcej:

  9-letnia rowerzystka została potrącona na ul. Sikorskiego

  Śmiertelne potrącenie rowerzysty

  To już pewne! Olsztyński Rower Miejski w 2018 roku

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here