fbpx
19 C
Olsztyn
środa, Kwiecień 24, 2019
reklama

Sygnalizacja przy Leroy Merlin już działa. Al. Sikorskiego zakorkuje się?

Strona główna Polecane artykuły Sygnalizacja przy Leroy Merlin już działa. Al. Sikorskiego zakorkuje się?
reklama

To kolejna już sygnalizacja na tej ulicy. Trwają testy przed włączeniem jej na stałe. Drugi wjazd do Leroy Merlin będzie na ul. Tuwima. 


Potrzebujesz reklamy przed świętami lub Sylwestrem?
Mamy potencjał dotarcia do 150 000 mieszkańców Olsztyna!
Zapraszamy do współpracy. Oferta TUTAJ.


reklama

Kolejne skrzyżowanie z sygnalizacją na głównej drodze do centrum Olsztyna. Na niespełna 3 kilometrowym odcinku al. Sikorskiego można naliczyć aż 10 takich miejsc. Nowy supermarket na pewno przyciągnie nowych klientów, którzy będą z całego Olsztyna i okolic przyjeżdżali autami na zakupy.

Czy nowe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną będzie powodem jeszcze większych korków?

Więcej:

Wyjeżdżał z budowy Leroy Merlin. Nie zauważył tramwaju [FOTO]
Decathlon już niebawem w Olsztynie?

 

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

  1. W Olsztynie owszem istnieje pojęcie „świateł zsynchronizowanych”. Ruszając na zielonym na każdym kolejnym skrzyżowaniu trafiamy na światło czerwone. Ta synchronizacja działa bardzo profesjonalnie i niezawodnie gdyż nadzoruje ją ITS, za który zapłaciliśmy wiele tysięcy. Dba on także o bezpieczeństwo w naszym mieście, nie dopuszczając do rozwijania nadmiernej prędkości. Nie zapominajmy także o kolizyjnych skrzyżowaniach, które pozwalają eliminować najsłabszych kierowców, którzy nie są przystosowani i przyzwyczajeni do myślenia za kierownicą i do takich rozwiązań.

  2. Oczywiście, że będą jeszcze większe korki. 😉 W Olsztynie pojęcie „świateł zsynchronizowanych” nie istnieje (a mamy przecież tak zaawansowany ITS), i gdy na skrzyżowaniu z Tuwima będzie zielone, to będą ludzie stali właśnie na powyższym skrzyżowaniu, bo 2 samochody z Liroja będą wyjeżdżać. 😉

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma