fbpx
19 C
Olsztyn
środa, Kwiecień 24, 2019
reklama

Drukujemy 50 000 gazet! Reklama w Twój Kurier Olsztyński [OFERTA]

Strona główna Polecane artykuły Drukujemy 50 000 gazet! Reklama w Twój Kurier Olsztyński
reklama

Oferta handlowa dla klientów zainteresowanych reklamą w Twoim Kurierze Olsztyńskim. Gazeta jest bezpłatna. Drukujemy nakład 50 000 egzemplarzy! Jedyna taka oferta w Olsztynie. Reklama w Twój Kurier Olsztyński przed świętami? 

Oferta w PDF – POBIERZ

Jak wygląda dystrybucja? 

reklama

Kolportujemy do 50 000 skrzynek pocztowych w Olsztynie. Zakładając, że w każdym domostwie mieszkają średnio 3 osoby, to nasza gazeta dociera do minimum 150 000 potencjalnych klientów w Olsztynie!

Roznoszeniem naszych gazet zajmuje się profesjonalna firma. Do grona jej Klientów należą takie marki jak: Kaufland, Biedronka, Orange Polska, Mbank, Toyota Polska i wielu innych. Spółka wpisana jest na listę Operatorów Pocztowych, prowadzonym przez UKE.

Dystrybucja odbywa się następująco:

Na miejscu pracują dedykowane zespoły kolporterów pod nadzorem Supervisora. On dostarcza pracownikom gazety, monitoruje ich pracę i jest cały czas w terenie.

Stosujemy kilka poziomów kontroli pracowników wydających gazety.

  • Pierwszym z nich jest Koordynator, który podczas trwania zlecenia monitoruje wykonanie usługi w terenie.
  • Drugi, to tajemniczy adres. Każdy z Naszych pracowników w rejonie swojej pracy otrzymuje kilka nieistniejących adresów. Jeżeli oznaczy w swoim raporcie, że zrealizował nieistniejący adres to jest to dla Nas informacja, że należy skontrolować, jeszcze raz, dokładnie, jego pracę.
  • Trzecim etapem kontroli jest dokumentacja zdjęciowa, jaką przygotowuje Koordynator i pracownicy wydający materiały. Są to unikalne zdjęcia prezentujące skrzynki pocztowe z lekko wysuniętym materiałem reklamowym.
  • Po czwarte każda z osób roznoszących nasze gazety ma przy sobie nadajnik GPS.

Na koniec dystrybucji możemy przedstawić naszym klientom raport zawierający:
1) liczbę wydanych ulotek per dzień
2) dokumentację zdjęciową
3) plik z nadajnika GPS,
4) spisu ulic.

Kto się u nas reklamuje? 

Twój Kurier Olsztyński istnieje na rynku medialnym od wielu lat. Setki podmiotów gospodarczych i instytucji reklamowało się u nas w gazecie, na stronie internetowej oraz naszym Facebooku. Do grona reklamodawców należą m.in.: Port Lotniczy Olsztyn – Mazury, MPEC, SL Computer, Aura Centrum Olsztyna, Galeria Warmińska, Piekarnia Tyrolska, Nieruchomości Freedom, Agencja Mienia wojskowego, Intermarche, Majonez, Kętrzyński, Night Power, Mr Escape, OSW, Polnord, MOK, UWM, Transcom, Kondratowicz Transport, Shushi KO, Fit King, JDG, JARYS, Axidus, Żak, Poliklinika MSWiA, Urząd Miasta w Olsztynie, Szpital miejski w Olsztynie i wiele innych.

Jak to wygląda cenowo? 

Stworzyliśmy dla Państwa dwa pakiety cenowe.

1. Oferta na sama gazetę:

  • 1/4 strony – 990 zł
  • 1/2 strony – 1,800 zł
  • cała strona – 2,900 zł
  • okładka nadwał – 1,900 zł
  • okładka podwał – 1,800 zł

2. Oferta gazeta + Facebook

Nasz fanpage, to prawie 25 000 fanów z Olsztyna. Współpracujemy z olsztyńskimi stronami i grupami tematycznymi. Łącznie w ofercie jest ponad 100 000 fanów z Olsztyna. Reklama graficzna lub link do artykułu sponsorowanego zostanie opublikowany w kilku miejscach o tej samej porze. Zobaczy go prawie cały olsztyński internet.

Cena reklamy w gazecie nie ulega zmianie. Opcja z Facebookiem, to dopłata 490 zł netto.

KONTAKT

Jakub Starowieyski

tel. 666 235 111

[email protected]

 

Informacje dodatkowe

Oferta handlowa ważna 14 dni od daty otrzymania. Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztu napisania artykułu lub stworzenia reklamy graficznej.

DOPŁATY

Okładka – 100%
2 i 3 strona – 20%
Strona 8 i 9 – 10%
Strona 16 – 20%
Dopłata za wybór miejsca 10%
Napisanie artykułu sponsorowanego – 199 zł
Wykonanie projektu graficznego reklamy – 199 zł
Wykonanie zdjęcia – 30 zł / 1 szt.
Insertowanie – wycena indywidualna

Wszystkie ceny netto + 23% VAT

Wydawcą gazety jest WAMA Media Group Sp. z o.o., Olsztyn, NIP: 7393878417, Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000577077

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma