fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Olsztyn: trwają zapisy do darmowego przedszkola!

Strona główna Artykuł sponsorowany Olsztyn: trwają zapisy do darmowego przedszkola!
reklama

Jaś marzy o karierze pianisty, Zuzia chce być aktorką, a mały Krzyś zamierza zostać mistrzem w grze w szachy. Wychowankowie przedszkola „Promyczek” w Bartągu mają głowy pełne marzeń i ambitnych planów. Każde z nich ma szansę poznać i rozwinąć swoje talenty, dzięki autorskiemu programowi nauczania przygotowanemu przez doświadczonych pedagogów z placówki.

reklama

Chcesz, by Twoja pociecha również odnalazła swoją pasję, rozwijając przy tym ważne dla jej rozwoju umiejętności? Zapisz ją do „Promyczka” do końca listopada, a za pierwszy rok pobytu w placówce nie zapłacisz ani grosza!

Przedszkole w Bartągu – dlaczego warto?

Dom Rozwoju Malucha „Promyczek” znajduje się zaledwie 1,5 km za Tęczowym Lasem, w miejscowości Bartąg. Dzięki dogodnemu dojazdowi, do placówki uczęszczają dzieci z różnych części Olsztyna.

Właścicielką przedszkola jest Hanna Wasiak, dla dzieci: ciocia Hania, która wraz z całym zespołem wykwalifikowanej kadry dba na co dzień o harmonijny rozwój swoich podopiecznych. Placówka funkcjonuje pomyślnie od kilku lat, zyskując w tym czasie ogromną sympatię i zaufanie rodziców. Jej zaletą jest m.in. szeroki wachlarz zajęć, dzięki którym maluchy mają szansę obudzić w sobie pasje i rozwinąć talenty.

W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne, a także zajęcia zwiększające zdolność analitycznego myślenia, takie jak: robotyka, szachy, fizyka dla smyka, itp. Atutem placówki jest również malownicze położenie – na miasta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz nowo powstałej szkoły podstawowej. Gdy pogoda dopisuje, dzieci pod czujnym okiem opiekunów eksplorują otoczenie, korzystając przy tym z uroków zabawy na świeżym powietrzu.

Zapisz się na ostatnie darmowe miejsca!

Aktualnie Dom Rozwoju Malucha przygotowuje się do otwarcia dwóch kolejnych grup przedszkolnych – na dzieci czekają świeżo wyremontowane sale, własny plac zabaw i sala gimnastyczna. Nowe miejsca dla 30 podopiecznych są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, w związku z czym pierwszy rok pobytu w przedszkolu jest całkowicie darmowy.

Aby zapisać swoje dziecko do przedszkola, należy:

1) wejść na stronę przedszkola (www.zlobek-przedszkole.pl , zakładka „Aktualności”),

2) pobrać i wypełnić dokumenty (deklaracja uczestnictwa i dokumenty rekrutacyjne dziecka dla dziecka ubiegającego się o przyjęcie do przedszkola),

3) złożyć podpisane dokumenty w biurze projektu i zarazem siedzibie Niepublicznego Przedszkola Dom Rozwoju Malucha „Promyczek” przy ul. Irysowej 5 (za osiedlem Zacisze).

Nie zwlekaj! Zapisy trwają tylko do końca listopada.

Informacje na temat przedszkola i jego oferty znajdują się na jego stronie internetowej oraz fanpage’u.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma