fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, Kwiecień 25, 2019
reklama

OLSZTYN: Poszukiwana złodziejka sklepowa. Rozpoznajesz?

Strona główna Wiadomości Na sygnale OLSZTYN: Poszukiwana złodziejka sklepowa. Rozpoznajesz?
reklama

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kobiety, która na terenie sklepu sportowego ukradła okulary przeciwsłoneczne. Policja na podstawie zapisu z kamer monitoringu publikuje wizerunek podejrzanej o kradzież kobiety.

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku kobiety, która jest podejrzewana o dokonanie kradzieży na terenie jednego ze sklepów sportowych w Olsztynie. W zainteresowaniu kobiety znalazły się warte 1200 zł okulary przeciwsłoneczne.

reklama

Aby podejrzana o kradzież kobieta nie uniknęła odpowiedzialności policjanci publikują jej wizerunek i proszą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych kobiety lub zlokalizowania jej miejsca zamieszkania można przekazywać osobiście w KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, pod nr tel. 89 522 38 30 lub mailowo na adres: [email protected]

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma