OLSZTYN: POMÓŻ W IDENTYFIKACJI KOBIETY, KTÓRA PRZYWŁASZCZYŁA TORBĘ Z PIENIĘDZMI

  0
  Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

  Wydział d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, prowadzi dochodzenie w sprawie zaistniałego w dniu 14 września 2018r. w Olsztynie przy ul. Towarowej na terenie giełdy warzywnej przywłaszczenia torby. Wewnątrz przywłaszczonej torby znajdowały się m.in. okulary korekcyjne, portfel, prawo jazdy, dowód osobisty oraz pieniądze w kwocie blisko trzech tysięcy złotych.

  Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

  Z miejsca zdarzenia, policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu, na którym widoczne są wizerunki podejrzewanych o przywłaszczenie torby kobiet. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, sprawcą przestępstwa jest najprawdopodobniej kobieta ubrana w kurtkę koloru niebieskiego typu dżins, spodnie koloru niebieskiego również typu dżins oraz buty sportowe.

  W przypadku rozpoznania podejrzewanej o przywłaszczenia torebki, policja prosi o jak najszybsz’y kontakt z naczelnikiem Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu KMP Olsztyn podinsp. Joanną Burakiewicz –Olbryś tel. 89 522 38 32, sekretariatem wydziału 89 522 38 30, całodobowym numerem alarmowym 112 oraz za pośrednictwem e-mail: [email protected]