Żona Czesława Jerzego Małkowskiego trafiła do szpitala

  0

  Los po raz kolejny okrutnie doświadcza jednego z kandydatów do fotela prezydenta miasta Czesława Małkowskiego.

  Kiedy w połowie stycznia 2018 roku żona byłego prezydenta Olsztyna trafiła do szpitala w ciężkim stanie na natychmiastową, ratującą życie operację serca wydawało się że już nic gorszego wydarzyć się nie może. Traumatyczne przeżycia ostatnich lat związane z oskarżeniami męża o molestowanie i gwałt boleśnie dotknęły jego najbliższych.

  Kilkukrotnie w ciągu roku żona pana Czesława musiała przebywać w szpitalu w celu objęcia intensywną opieką kardiologiczną, co okazało się niewystarczające i w styczniu została poddana zabiegowi chirurgicznemu.

  Nadmiernie obciążony stresami organizm słabo poradził sobie z rekonwalescencją i konieczna była reopracja wskutek której dwa miesiące pani Jadwiga spędziła na OJOM-ie.

  Czesławowi Małkowskiemu udało się pod koniec marca zabrać żonę do domu. Jeszcze osłabioną i niechodzącą. Poświęcenie oraz rehabilitacja przynosiła bardzo pozytywne skutki. Niedawno pani Jadwidze udało się ponownie postawić pierwsze kroki.

  Życie jednak pisze swoje scenariusze i nie oszczędziło rodziny kandydata na prezydenta – w dniu dzisiejszym (09.10) pani Jadwiga nieszczęśliwie upadła i jak się okazało złamała nogę w biodrze. Wymagana będzie w tym przypadku kolejna interwencja chirurgiczna w Szpitalu Miejskim.