Deweloper w Markach – postaw na sprawdzoną firmę

0

Zakup nowego mieszkania to trudna decyzja i poważny krok w życiu. Zależy od niej bezpieczeństwo i komfort naszej rodziny, a także jakość przyszłego życia w nowym miejscu. Warto więc dobrze zastanowić się przed zakupem i kierować się nie tylko walorami lokalu, ale także doświadczeniem i rzetelnością dewelopera, sprzedającego nieruchomości. W Markach ruszyła sprzedaż mieszkań na nowoczesnym osiedlu, w całości tworzonym przez jednego dewelopera. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Nowe mieszkania w Markach – zalety

Zacznijmy od walorów nowych mieszkań w Markach z tejże inwestycji: http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/ – niewielkiego miasta pod Warszawą, malowniczo usytuowanego w pobliżu Rzeki Długiej i Jeziora Czarnego. Jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi – w promieniu zaledwie kilku minut drogi samochodem znajdują się sklepy, przychodnie i szkoły. Niedaleko znajduje się także Park Miejski i liczne tereny rekreacyjne. Jedynie kilkanaście minut samochodem dzieli mieszkańców Marek od Warszawy, co umożliwia pracę lub naukę w stolicy.

Nieruchomości mieszczą się na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu, pełnym zieleni i udogodnień. Dostępne są bezpieczne place zabaw dla dzieci i miejsca parkingowe w podziemnych garażach.

Nowe mieszkania w Markach są dostępne w wielu wariantach, co pozwala na wybór takiego lokalu, jaki będzie najbardziej  odpowiadał rodzinie pod względem wielkości, układu, poziomu i ceny. Dostępne są metraże od 35 do 84 m2 w wersjach:

– 2-pokojowej,

– 3-pokojowej,

– 4-pokojowej.

Mieszkania na sprzedaż posiadają balkony i tarasy, lub ogródki lokatorskie w przypadku lokali umieszczonych na parterze.

Nieruchomości w Markach od doświadczonego dewelopera – na co możesz liczyć?

Decydując się na nowe mieszkanie od dewelopera w Markach, otrzymuje się nieruchomości wykończone, przygotowane do wyposażenia i aranżacji przez właścicieli. Każdy z lokali posiada antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz okna PCV, ściany natomiast są dwukrotnie gruntowane na biało, dzięki czemu ich pomalowanie jest niezwykle proste. Wszystkie pokoje są w pełni okablowane elektrycznie, pod TV oraz telefonicznie, posiadają także zamontowane gniazdka i włączniki świateł. Ponadto istnieje możliwość zamówienia instalacji kuchenki elektrycznej lub gazowej, zgodnie z preferencjami.

Deweloper w Markach oferuje mieszkania MDM

Nieruchomości od dewelopera w Markach to także możliwość ze skorzystania z programu Mieszkanie Dla Młodych – na nowym osiedlu znajdują się lokale, które zarówno pod względem metrażu, jak i ceny spełniają wymagania dofinansowania wkładu własnego na mieszkanie. Osoby samotne lub małżeństwa przed 35 rokiem życia mogą postarać się o pomoc w spłacie kredytu na mieszkanie MDM w Markach. Warto pamiętać, że nieruchomości zaliczające się do programu nie mogą mieć więcej, niż 75 m2.

Nowe mieszkania w Markach – dobra lokalizacja, nowoczesne osiedle, doświadczony deweloper

Zdecydowanie się na zakup nieruchomości rynku pierwotnego od dewelopera w Markach to wiele korzyści – otrzymuje się nowoczesne mieszkanie o rzetelnym wykończeniu, dostępne w wielu wariantach metrażowych. Lokalizacja jest bardzo korzystna – zarówno zapewnia wszystkie niezbędne obiekty na miejscu, jak i umożliwia łatwy dojazd do Warszawy. Ponadto,  kupując od doświadczonego dewelopera można mieć pewność, że zyska się nieruchomość bezproblemową, dobrze zaprojektowaną i ulokowaną w bezpiecznym, dobrze przemyślanym miejscu.