fbpx
-1.1 C
Olsztyn
wtorek, Marzec 26, 2019
reklama

Szukasz rozwiązania po maturze? Dobry wybór to bezpłatne szkoły policealne PTE

Strona główna Artykuł sponsorowany Szukasz rozwiązania po maturze? Dobry wybór to bezpłatne szkoły policealne PTE
reklama

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie prowadzi: Bezpłatne Szkoły Policealne oraz Ośrodek Kształcenia. Szkoła Policealna Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Olsztynie kształci w zawodach: Technik rachunkowość, Technik administracji, Technik informatyk. Nauka na tych trzech kierunkach trwa 2 lata (4 semestry); w systemie zaocznym dla dorosłych, zajęcia odbywają się co drugi tydzień w soboty i niedziele.

reklama

Zajęcia odbywają się w siedzibie PTE przy ul. 1 Maja 13 w Olsztynie (Centrum Miasta). Kształcimy na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki naszej kadrze dydaktycznej (praktycy z doświadczeniem pedagogicznym) mamy bardzo wysoką zdawalność egzaminów zewnętrznych. Warto wybrać naukę w szkole policealnej, ponieważ trwa ona dwa lata, a po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego otrzymuje się uprawnienia do wykonywania zawodu.

Rekrutacja

Rekrutacja w szkołach PTE trwa przez cały rok. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i lutym, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Matura nie jest wymagana

Dokumenty aplikacyjne:
– świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał, odpis, duplikat lub ksero poświadczone przez notariusza),
– fotografia legitymacyjna w przypadku chęci otrzymania legitymacji,,
– zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazań do podjęcia praktycznej nauki zawodu,
– kserokopia dowodu osobistego,
– podanie o przyjęcie do szkoły i kwestionariusz osobowy (dostępne w sekretariacie)

Czesne
Na wszystkich kierunkach wpisowe i nauka za 0zł !

Korzyści

Po pierwszym roku nauki każdy słuchacz może odbyć darmowe szkolenie z zakresu obsługi pakietu Office.

Nasi słuchacze otrzymują kartę naszego partnera: RABATOL.pl – Olsztyńska VIP Karta, upoważniającą do zniżek na terenie całego Miasta Olsztyn, więcej informacji na stronie: www.rabatol.pl

Możliwość zostania członkiem naszego stowarzyszenia Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, które daje możliwość uczestnictwa w przedsięwzięciach organizowanych na terenie województwa warmińsko – mazurskiego z zakresu ekonomii, zarządzania, przedsiębiorczości i doradztwa.

W ramach Ośrodka Kształcenia PTE prowadzimy kształcenie ustawiczne dorosłych w formach pozaszkolnych. Nasze szkolenia przygotowane są pod względem teoretyczno-praktycznym w takim stopniu, aby się uzupełniały nawzajem. Dzięki temu podejściu zniwelowaliśmy czas szkoleń do niezbędnego minimum. My doskonale rozumiemy, że osiągnięcie bardzo dobrych PODSTAW wiedzy pozwoli na łatwe przyswajanie kolejnych bardziej szczegółowych elementów.

Jeżeli chcesz osiągnąć odpowiednią WIEDZĘ, która jest Tobie potrzebna do rozpoczęcia pracy lub poszerzać swoje horyzonty zawodowe to te szkolenia są skierowane właśnie do CIEBIE.

Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia. Zapewniamy ciekawe wykłady. CHCEMY, aby przekazana przez nas wiedza była nowym elementem zaangażowania w TWÓJ, przyszły rozwój zawodowy.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma