Zupełnie nowa Myjnia Nowa!

0

Na mapie Olsztyna pojawiła się zupełnie nowa… myjnia Nowa! Swoje auto wyczyścisz i wypolerujesz już nie tylko w Aurze, ale również przy ul. Towarowej.

Najlepsza myjnia w centrum Olsztyna

Myjnia Nowa działa na terenie Olsztyna już od kilku lat. Przez ten okres firma zyskała sympatię kierowców, którzy cenią ją nie tylko ze względu na wysoką jakość usług, ale również dogodną lokalizację. Umiejscowienie w podziemiach Aury jest bardzo wygodne dla kierowców, którzy wybierają się tu na zakupy. Na czas buszowania po sklepach mogą bowiem przy okazji zostawić auto w myjni, a „po wszystkim” odebrać je w stanie idealnej czystości. Szansę na perfekcyjnie wyczyszczone auto zyskali w ostatnim czasie również kierowcy, którzy rzadko bywają w centrum Olsztyna.

Myjnia Nowa również na Towarowej

Z najskuteczniejszych metod czyszczenia auta skorzystasz już nie tylko w Aurze, ale również w Agromie. To właśnie tu, przy ul. Towarowej 9d, Myjnia Nowa otworzyła swój nowy punkt, który specjalizuje się w precyzyjnym myciu ręcznym, woskowaniu i odkurzaniu wnętrza aut. Wyczyścisz tu praktycznie wszystko: od karoserii, przez tapicerkę aż po bagażnik. Dzięki Myjni Nowa nawet stare i zaniedbane auto będzie wyglądać jak nowe, stanowiąc w ten sposób Twoją najlepszą wizytówkę.

Dodatkowym atutem nowo otwartej myjni jest możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek, jakie zapewnia Olsztyńska Karta VIP. W ramach oferowanych rabatów, zaoszczędzisz tu nawet 25% na wybranych usługach. Wszystkie promocje sprawdzisz na stronie www.rabatol.pl. Więcej szczegółów na temat Myjni Nowa znajdziesz natomiast na jej fanpage’u. Zapraszamy!

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
tel. 89 523 59 96
www.facebook.com/myjnianowa

www.myjnianowa.pl