fbpx
-1.1 C
Olsztyn
wtorek, Marzec 26, 2019
reklama

Stare Miasto przyjazne dzieciom

Strona główna Artykuł sponsorowany Stare Miasto przyjazne dzieciom
reklama

Chcecie, aby wasze pociechy jak najlepiej bawiły się na swoich urodzinach? Alicja Jezierska z Banana Smile specjalizuje się w organizowaniu imprez i prowadzeniu warsztatów dla dzieci. A wszystko to odbywa się w przestronnym lokalu na Starym Mieście.

Na środku pomieszczenia zawieszono huśtawkę, obok której stoi duży stół, przy którym bez problemu usiądzie nawet dziesięcioro dzieci. Na białych ścianach zaczepiono baloniki i inne ozdoby. Po lewej stronie, przy kontuarze, znajduje się kącik dla maluchów, gdzie najmłodsi uczestnicy mogą się pobawić.

reklama

– Kiedy ruszyliśmy z pracami remontowymi w listopadzie czekało nas wiele pracy – wspomina Alicja. – Mama mi pomaga we wszystkim. Współpracujemy razem. Przekazuje mi siłę i energię, tak potrzebne do pracy z dziećmi. Wsparcie rodziny jest o tyle ważne, że Banana Smile to marka dla rodzin, a nasze silne więzi jeszcze bardziej uświadamiają mi, że to co robię, jest świetne .

Pierwszą z nowości jest możliwość zorganizowania profesjonalnej imprezy urodzinowej. Zabawa odbywa się w lokalu. Wraz z jubilatem udział może wziąć dziesięcioro dzieci.

– Solenizant wymyśla tematykę, a my stylizujemy pomieszczenie, aby jak najlepiej odzwierciedlało jego wyobrażenia – dodaje Alicja Jezierska. Podczas dwugodzinnej imprezy, dzieci kreatywnie spędzają czas: ćwiczą zdolności manualne oraz własną wyobraźnię. Tu nie ma czasu na nudy – zabawa jest przednia.

Inną atrakcją jest godzinny cykl warsztatów, które odbywają się co tydzień w soboty. Na każdym spotkaniu dzieci robią coś innego. Miały już okazję stworzyć prezenty dla dziadków, czy łapacze snów. W kwietniu maluchy wykonają m.in. słynne i znane wszystkim Slime, czyli glutki pełne brokatu. Alicja Jezierska czerpie inspirację skąd się tylko da.

– Lubię sama coś robić, jestem kreatywna i do tego samego chciałabym nakłonić dzieci. Dzięki warsztatom mogą ćwiczyć zdolności manualne, ale również nawiązują wzajemne relacje – tłumaczy. Kilkoro dzieci przychodzi regularnie od pierwszych zajęć. Sześciolatki mogą już zostać same bez opieki rodziców. Ale do Banana Smile trafiają także szkraby.

– Najmłodsza uczestniczka miała dwa lata. Oczywiście była pod czujnym okiem mamy – mówi pani Alicja.

Mimo że panie z Banana Smile skupiają się na nowych aktywnościach (głównie warsztatach), ale nie zapominają o inicjatywie, z której są już bardzo znane.

– W tym roku ruszyliśmy z pocztą balonową. Są to przesyłki typu pudła-niespodzianki, po otwarciu których wylatuje balonik z życzeniami. Nasze pudła sprawiają dużo radości i polecamy je każdemu, nawet dorosłym – opowiada Alicja Jezierska.

Od marca zostały wprowadzone warsztaty dla mam, czyli bezpłatne, czwartkowe spotkania dla pań. W ich trakcie kobiety poznają tajniki spa. Z zajęć wychodzą bardzo zadowolone i optymistycznie nastawione.

Kolejną atrakcją są karty lojalnościowe. Za każdy udział w warsztacie, karta zostaje podbita. Po uzbieraniu dziesięciu pieczątek na dzieci będzie czekać interesująca niespodzianka. W planach jest także zagospodarowanie przestrzeni przed lokalem, ale na to musi wyrazić zgodę miasto. Jednak pani Jezierska jest pełna optymizmu.

– Muszą się zgodzić, bo to dotyczy dzieci – śmieje się.

Banana Smile zajmuje się również tworzeniem dekoracji. Są to stroje, ozdoby stołowe, czyli wszelkiego rodzaju słomki, rurki, wbijane patyczki w przekąski, opisy przekąsek, girlanda nad stołem, balony, czy ozdoby charakterystyczne dla danej bajki, którą wybierze jubilat. Poza imprezami urodzinowymi, Alicja Jezierska przygotowała ofertę organizacji komunii, chrzcin lub wesel w hotelach, bądź restauracjach.

Dane kontaktowe:

Alicja Jezierska – Banana Smile,

ul. Lelewela 8, t

el. 507 814 348,

mail: [email protected],

profil Banana Smile na Facebooku.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma