fbpx
-1.1 C
Olsztyn
wtorek, Marzec 26, 2019
reklama

Jubileuszowa gala MMA Celtic Gladiator XX w Olsztynie: zobacz gladiatorów w akcji!

Strona główna Artykuł sponsorowany Jubileuszowa gala MMA Celtic Gladiator XX w Olsztynie: zobacz gladiatorów w akcji!
reklama

Już wkrótce olsztyńska Hala Urania po brzegi wypełni się ekstremalnymi emocjami i głodnymi sportowych wrażeń kibicami. To właśnie tu odbędzie się wyczekiwana przez wszystkich fanów MMA  jubileuszowa – 20. gala Celtic Gladiator. Dla którego z celtyckich gladiatorów Olsztyn okaże się wyjątkowo szczęśliwy? Przekonamy się o tym w ostatnią sobotę kwietnia!

Gala pod znakiem jubileuszy

reklama

Olsztyn to miasto z tradycją MMA – stąd wywodzą się znani fighterzy, tacy jak Joanna Jędrzejczyk czy Mamed Khalidov. Nic więc dziwnego, że po serii udanych gal w Anglii, Irlandii i USA , to właśnie tu wraca Celtic Gladiator. Tym razem areną celtyckich gladiatorów stanie się Hala Urania, gdzie już w sobotę 28 kwietnia odbędzie się 20-ta edycja imprezy. Nie będzie to jednak jedyny jubileusz, jakiego będziemy świadkami. Podczas CG 20 swoje święto będzie miał również aktualny mistrz organizacji Celtic Gladiator Krzysztof „Model” Kułak, który w tym roku obchodzi dziesięciolecie kariery… sędziowskiej! To właśnie w roli sędziego głównego zobaczymy go na zbliżającej się gali.

Będzie się działo!

W klatkach olsztyńskiej Hali Urania nie zabraknie doświadczonych fighterów ani „świeżej krwi” w postaci dobrze zapowiadających się młodych zawodników MMA. Widzowie obejrzą w sumie dziewięć zawodowych walk oraz dwa starcia amatorskie. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną zawodnicy wagi półciężkiej: fighter z Łodzi –  Mateusz Ostrowski (7-6-1) oraz reprezentujący barwy olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion – Adam Kowalski. Kowalskiemu, który zajmuje 11 miejsce w rankingu MMA.pl, marzy się 10-te zwycięstwo w karierze. Czy uda mu się osiągnąć swój cel? Przekonamy się o tym już 28 kwietnia 2018 roku w Hali Urania.

Chcesz uczestniczyć w wydarzeniu? Bilety na galę są dostępne w cenie od 69 do 150 złotych do kupienia w Miejskiej Informacji Turystycznej (przy ul. 1 Maja10, w Ratuszu) oraz on-line na tej: stronie.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma