fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Galeria Warmińska czynna także w „wolne” niedziele

Strona główna Wiadomości Galeria Warmińska czynna także w "wolne" niedziele
reklama

Galeria Warmińska będzie czynna w każdą niedzielę, także tę najbliższą, pierwszą wolną od handlu. W tym dniu czynna będzie u nas strefa restauracyjna, rozrywkowa, zakupy będzie można zrobić w piekarni, aptece i wybranych sklepach z odzieżą, a parking będzie darmowy.

W niedziele wolne od handlu w Galerii Warmińskiej będzie można skorzystać z ofert kawiarni i restauracji, które będą otwarte przez cały dzień. Bez problemów będzie można wybrać się także do Multikina, czy poćwiczyć w Fitness Kinetic, a dzieci będą się mogły pobawić w Warmiolandii, Fun Parku, czy na Placu zabaw Amida. Zakupy zrobimy także w Piekarni Tyrolskiej, Aptece Cosmedica, a także w punktach sprzedających elektroniczne papierosy Joye i tradycyjne- Smoke, czynny będzie też Totalizator Sportowy. Spośród sklepów z odzieżą na otwarcie w najbliższą niedzielę zdecydował się Julie&Max, który oferuje ubranka dla mniejszych i większych dzieci oraz sklep z odzieżą damską Paryżanka. Szczegóły dostępne na www.galeria-warminska.pl.

reklama

W niedziele wolne od handlu parking w Galerii Warmińskiej będzie bezpłatny.

Aby ułatwić klientom zrobienie kompleksowych zakupów przed niedzielami wolnymi od handlu Galeria Warmińska w piątki i soboty wydłuża godziny otwarcia. Od najbliższego tygodnia w te dni będziemy czynni od godz. 10 do godz. 22.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma