fbpx
-1.1 C
Olsztyn
wtorek, Marzec 26, 2019
reklama

„Walentynkowy Atom Miłości” – Koncert Loka na walentynki

Strona główna Artykuł sponsorowany „Walentynkowy Atom Miłości” - Koncert Loka na walentynki
reklama

W walentynki Galeria Warmińska będzie rozbrzmiewała znanymi i popularnymi melodiami zespołu Loka. Ci, którym tego dnia wyjątkowo mocno dopisze szczęście pojadą na ekskluzywny koncert z tym zespołem.

Walentynki w tym roku upłynął w Galerii Warmińskiej pod znakiem dobrej muzycznej zabawy – o godz. 18 na scenie w naszej galerii rozpocznie się koncert zespołu Loka, który od kilu lat z powodzeniem koncertuje w całym kraju. Ich szybko wpadające w ucho przeboje „Prawdziwe powietrze”, „Tańczę sam” , czy „Atom miłości” to utwory, które kojarzą chyba wszyscy słuchający w kraju jakiejkolwiek stacji radiowej. „Koncert Loka będzie w Galerii bezpłatny, a w czasie imprezy zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać wyjazd na ekskluzywny koncert Loka” – zaprasza menager Galerii Warmińskiej Natalia Tur.

reklama

Konkurs będzie bardzo prosty: podczas koncertu czynna będzie Fotobudka, w której każda para będzie mogła zrobić sobie zdjęcie. Fotobudka będzie drukowała dwa egzemplarze fotografii. Jeśli sfotografowani podpiszą jedno ze zdjęć (podadzą na nim swoje personalia i numer telefonu) i wrzucą je do przygotowanego koszyka wówczas wezmą udział w losowaniu wyjazdu na koncert Loka z możliwością wejścia na backstage (koncert ten odbędzie się latem). Zwycięzców zabawy liderzy zespołu ogłoszą po zakończeniu imprezy.

Galeria Warmińska umieści wiele zdjęć z Fotobudki na swoim facebooku.
W dniu walentynek wiele butików w Galerii Warmińskiej będzie kusiło swoich klientów promocjami i serduszkowymi prezentami. „Śmiało można powiedzieć, że 14 lutego warto będzie spędzić w Galerii Warmińskiej niezależnie od tego, czy jesteśmy zakochani, czy nie. To najlepszy adres dla tych, którzy kochają dobrze spędzać czas” – zaprasza Michał Tur – Dyrektor Zarządzający Galerią Warmińską.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma