Podoba Ci się styl streetwear? Sprawdź co nosić, żeby wyglądać dobrze

Streetwear gości w Polsce już od jakiegoś czasu. Zapewne zdarzyło Ci się zobaczyć na ulicy młodych ludzi ubranych w spodnie z obniżonym krokiem i dziurami wyciętymi na kolanach, kurtki wystylizowane na stare i znoszone, koszulki opatrzone przyciągającymi wzrok napisami i torby lub plecaki z dużą ilością ćwieków i naszywek. To właśnie miłośnicy streetwearu – stylu, który pozwala im wyrazić swoje podejście do świata przy pomocy ubrań. Duży wybór tego typu odzieży znajdziesz tutaj: https://www.klasykshop.pl/.

Czym właściwie jest streetwear? Wielu uznaje dosłowne tłumaczenie tego słowa, które w przełożeniu z języka angielskiego znaczy tyle co „moda uliczna”, jednak streetwear to coś więcej, niż tylko trend. To styl bycia, który jest aktualny teraz i będzie na czasie za kilka lat. Streetwear jest inspirowany ulicą i wraz z nią ewoluuje. Ciągle się zmienia, by sprostać oczekiwaniom swoich odbiorców.

Klasycznie i wygodnie, ale nie nudno

Każdy wyznawca streetwearu doskonale zna markę Prosto (https://www.klasykshop.pl/m3,prosto-klasyk), która produkuje ubrania już od ponad 17 lat. Jej założycielem jest Wojciech „Sokół” Sosnowski, którego projekty bardzo szybko przypadły do gustu młodych ludzi i nie tylko. Bo przecież każdy ma prawo nosić to co mu się podoba. Ubrania z Prosto shop mówią same za siebie. Klasyczne koszulki, spodnie czy bluzy opatrzone napisem Prosto doskonale odnajdą się w każdej stylizacji. Mając je na sobie będziesz czuł się swobodnie i z pewnością nie przejdziesz niezauważony.

Szukasz dobrej jakości ubrań streetwearowych? Zajrzyj na stronę https://www.klasykshop.pl/m16,diil, gdzie znajdziesz odzież będącą połączeniem pasji, miejskiego stylu i sportowej wygody. Firma Diil działa od 2005 roku i jest prowadzona przez legendy polskiej sceny rapowej i hip-hopowej – Macieja Bilka i Roberta Darkowskiego z zespołu Hemp Gru. Ich projekty są idealne na co dzień i nie tylko.

Nie poczujesz, że masz je na sobie

O to w streetwearze chodzi. Ubrania ze skate shop’ów mają być wygodne, nie mogą ograniczać naszych ruchów, a przy tym powinny dobrze się prezentować. Takie właśnie są ubrania marki Diamante Wear (duży wybór tutaj: https://www.klasykshop.pl/m9,diamante-wear). Projekty tej firmy są inspirowane życiem i powstają z myślą o ich odbiorcach. Koszulki, spodnie, bluzy i dodatki marki Diamante Wear to coś, co miłośnik streetwearu powinien mieć w swojej szafie.

Ubrania wyżej wymienionych marek będą się dobrze komponować z odzieżą założonej w 1999 roku marki Stoprocent. Ubrania Stoprocent to wynik pasji, ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania, dzięki którym powstał bogaty asortyment, pośród którego Ty możesz teraz wybierać i przebierać by znaleźć koszulki i bluzy, które pozwolą Ci pokazać, co Ci w duszy gra. Duży wybór ubrań marki Stoprocent znajdziesz tutaj: https://www.klasykshop.pl/m18,stoprocent.