Restauracja w sercu Olsztyna

W sercu miasta, nieopodal starówki znajdziemy kameralną restaurację o wdzięcznej nazwie Horyzonty Cafe. Mieści się ona przy ul. Pieniężnego 17/12 (dawne kino Polonia). Chodź tymczasowo dotarcie do niej jest utrudnione przez roboty drogowe związane z przebudową ulicy, warto poświęcić trochę czasu i wybrać się na spacer po starym mieście zakończony wizytą w tym klimatycznym miejscu.

Specjalnością szefów kuchni są potrawy polskie i europejskie. Nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie tu dania, których kosztowanie będzie dla niego niewątpliwą przyjemnością. Klient może wybierać z bogatego menu spośród różnorodnych zup, mięsnych i rybnych drugich dań, makaronów oraz rozmaitych pierogów i naleśników. Opracowano również specjalne menu z dziecięcymi przysmakami oraz słodkie co nieco na miłe zakończenie obiadu.
W odpowiedzi na oczekiwania potencjalnych klientów zadbano także o tych, którzy planują zjeść ze smakiem, ale w zapracowanym dniu nie mogą sobie pozwolić na wygospodarowanie czasu na wizytę bezpośrednio w restauracji. Wszystkie dania są dostępne również na zamówienie z dowozem prosto do domu.
Restauracja Horyzonty to doskonałe miejsce na szybki lunch partnerów biznesowych, rodzinny obiad, a także spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację.

W miejscu takim jak to można również z powodzeniem zorganizować kameralne przyjęcia okolicznościowe, takie jak chrzciny, komunie, jubileusze czy przyjęcia weselne. W ten wyjątkowy czas personel z najwyższą starannością zadba o to, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Ważne momenty życia, które zdecydujemy się spędzić w przemiłej atmosferze restauracji Horyzonty Cafe, muszą być niezwykłe, a więc i menu tego dnia powinno spełniać to kryterium. Dlatego też wyboru dań na specjalne okazje dokonuje się wspólnie z klientem z uwzględnieniem wyjątkowych propozycji przygotowanych na indywidualne zamówienie, których nie można znaleźć w codziennej karcie.

Priorytetem dla właścicieli i pracowników jest dbałość o niepowtarzalny nastrój, tak aby chwile spędzone w restauracji były niezapomniane i stanowiły miłe wspomnienia. Z całą pewnością każdy, kto odwiedzi to miejsce, wróci tu w poszukiwaniu smacznej kuchni oraz dyskretnej i profesjonalnej obsługi. Serdecznie zapraszamy!

5 KOMENTARZE

  1. Ten portal zamienił się w jedną wielką reklamę. Rozumiem, że trzeba jakoś zarabiać, ale stosunek reklam do wartościowych treści jest w tym miejscu kuriozalny. Postarajcie się bardziej.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here