fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Więcej mocy za tę samą cenę w Columbus Energy

Strona główna Artykuł sponsorowany Więcej mocy za tę samą cenę w Columbus Energy
reklama

Wiosna przynosi pozytywne zmiany nie tylko w pogodzie, ale również w ofercie Columbus Energy S.A. Od poniedziałku 20.03.2017 r. Spółka notowana na NewConnect wprowadza w życie umowę o współpracy z Nest Bankiem finansującą sztandarowy produkt „Abonament na Słońce”. Kolejną zmianą jest wprowadzenie do montażu nowych paneli fotowoltaicznych o mocy 270 W.

W marcu 2017 roku nastąpiło zawarcie umowy o współpracę z Nest Bank S.A. pozwalające Emitentowi na finansowanie swoich Klientów. Dzięki pozyskaniu partnera finansowego Columbus Energy S.A. będzie mógł realizować przyjęty plan rozwoju sprzedaży swojego produktu – montażu instalacji fotowoltaicznych w ramach „Abonamentu na Słońce”. Jest to innowacyjny produkt odpowiadający w pełni potrzebom zarówno producenta jak i konsumenta energii elektrycznej. Spółka jest w stanie montować do 10 000 instalacji fotowoltaicznych rocznie.

reklama

 

Wdrażamy umowę z Nest Bankiem. Umowa ta jest o tyle niezwykła, że to pierwsza taka umowa na świecie w sektorze fotowoltaicznym. Klient dostaje jedno duże finansowanie, w którym zawarte są dwa: jedno od Columbusa, drugie od Nest Banku. Bank finansuje część stałą, czyli staje się inwestorem tego przedsięwzięcia, a Columbus staje się niejako przedstawicielem Banku. Wybraliśmy Nest Bank, ponieważ procedura jest bardzo prosta, a sama umowa ma tylko 4 strony. – powiedział Dawid Zieliński, Prezes Zarządu Columbus Energy S.A.

Oprócz optymalizacji finansowania Firma zdecydowała się na kolejną zmianę w ofercie powiększającą korzyści dla Klientów:

Jednocześnie wdrażamy zmianę technologiczną. Do tej pory montowaliśmy panele fotowoltaiczne o mocy 260W, teraz przechodzimy na panele o mocy 270W już na stałe. Oznacza to, że nawet u klientów, którzy już podpisali umowę na instalację fotowoltaiczną ze starymi panelami, zamontujemy właśnie nowe, mocniejsze panele PV. Nowe moduły fotowoltaiczne dodajemy do każdego Abonamentu, nie zmieniając ceny instalacji. Teraz podpisujemy już tylko umowy na nowe, mocniejsze panele fotowoltaiczne. Tak naprawdę dajemy klientowi około 5% mocy więcej za darmo. Jest to wielki krok do przodu, ciężko będzie konkurencji nas dogonić.  – powiedział Dawid Zieliński.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma