Dni Otwartych Markiz 2017, czyli wymarzony wystrój tarasu, ogrodu i balkonu

0

Zbliża się czas, kiedy z wygodnego salonu przeniesiemy się na słoneczny taras i do pełnego relaksu ogrodu. Planujesz zakup markizy? W Twoim ogrodzie przydałaby się pergola?

Odwiedź tegoroczną edycję Dni Otwartych Markiz 2017! Spotkasz tam fachowców specjalizujących się w produkcji i montażu osłon tarasowych, którzy pomogą w doborze produktów i rozwiązań idealnych dla Ciebie!

Akcja Dni Otwartych Markiz jest organizowana przez najaktywniejsze firmy z branży skupione w porozumieniu Grupy TOP (Techniki Osłonowe Polska). Olsztyńską edycję gościć będzie firma JARYS, działająca na rynku już od 1994 roku. – Dla nas jest to szczególny moment, ponieważ akcja zbiega się w czasie z otwarciem całkowicie odnowionego salonu. Myślę, że dokonaliśmy ogromnego skoku jakościowego, o czym klienci będą mogli się naocznie przekonać – mówi Michał Osowiecki, jeden ze współorganizatorów. Domeną firmy jest zapewnienie swoim klientom komfortu i bezpieczeństwa przy zachowaniu jak największej wydajności, a to wszystko za sprawą inteligentnych systemów zarządzania domem.
Uczestnicy Grupy TOP ustalili, że część dochodu ze sprzedaży markiz i pergol podczas akcji Dni Otwartych Markiz 2017 przekażą podopiecznym stowarzyszenia SIEMACHA Spot 24/7. – SIEMACHA robi wiele dobrego dla dzieciaków w trudnej sytuacji. Czujemy się zaszczyceni, że w tym roku możemy działać razem – podkreśla współorganizator wydarzenia.

Akcja odbędzie się w dniach 31 marca-2 kwietnia przy ul. Kołobrzeskiej 29. Organizatorzy zapowiadają miłą atmosferę oraz szereg promocji przygotowanych dla odwiedzających. Niewątpliwie czas pomyśleć o markizie!
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz pod adresem: Dniotwartychmarkiz.pl.