fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Pożar ciężarówek na ul. Wyszyńskiego w Olsztynie

Strona główna Wiadomości Pożar ciężarówek na ul. Wyszyńskiego w Olsztynie
reklama

Policjanci w trakcie swojej pracy niejednokrotnie interweniują wspólnie z funkcjonariuszami innych służb. Bardzo często są nimi strażacy, którzy albo udzielają wsparcia policjantom, albo to policjanci zabezpieczają miejsce pracy strażaków. Olsztyńscy policjanci i strażacy pracowali na miejscu dwóch pożarów, w wyniku których zniszczeniu uległy cztery pojazdy. Trwa ustalanie okoliczności tych zdarzeń.

reklama

W nocy z piątku na sobotę (25.03.2017) około godz. 03:30 olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej na ul. Wawczyczka. W wyniku działania ognia uszkodzeniu uległ również zaparkowany obok volkswagen.

Kilkanaście godzin później, na parkingu przy ul. Wyszyńskiego doszło do kolejnego pożaru. Tam ogień zajął dwa stojące obok siebie pojazdy ciężarowe. Na miejscu po zakończeniu akcji gaśniczej przez strażaków, pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Przyjęte zostało również zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W sprawie powołany zostanie biegły z zakresu pożarnictwa, który wskaże przyczynę pożaru.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma