Sushi Ko podbija Olsztyn

0

W Galerii Aura Centrum otwarta została restauracja „SushiKo”. „Ko” po japońsku oznacza sztukę, dlatego też kucharze przyrządzają każde danie z największym zaangażowaniem, a w lokalu można poczuć orientalny klimat Japonii.

Pierwsza z restauracji „SushiKo” istnieje od września 2014 roku i została otwarta wraz z Galerią Warmińską. W ciągu 2,5 roku działalności lokal zyskał uznanie klientów przede wszystkim dzięki dostosowaniu menu do ich potrzeb. Co więcej w „SushiKo” od samego początku pracują te same osoby, które zdążyły już się ze sobą zżyć i świetnie razem współpracują. – Dzięki wspierającemu się zespołowi i zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci, mamy spore grono stałych gości. Niektórzy z nich pojawili się zaraz po otwarciu lokalu i zostali z nami aż do teraz, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni – mówi właścicielka. Menu jest bardzo bogate. Możemy zjeść wykwintnie przyrządzone japońskie specjały, smaczne zupy, a nawet makarony robione na miejscu z sezonowymi produktami.

To właśnie sukces, który udało się uzyskać dzięki profesjonalnej obsłudze i smacznym potrawom, sprawił, że właścicielka postanowiła otworzyć drugą restaurację „SushiKo” w Galerii Aura Centrum. Nowy punkt wyróżnia się ciekawym wystrojem wnętrza, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością: otwarty bar i kuchnia sprawiają, że kontakt klienta z obsługą i kucharzami jest praktycznie nieograniczony, co samo w sobie tworzy klimat zbliżony do restauracji w Japonii.

„SushiKo” oferuje także dostawę jedzenia pod wskazany adres na terenie Olsztyna oraz ościennych gmin. Przy zamówieniach powyżej 150 zł dowóz jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie Sushiko.pl. Co jakiś czas organizowane są również promocje i konkursy, dlatego też warto śledzić oficjalne konto na Facebooku: Facebook.com/SushiKoOlsztyn.