Wraca cykl Aura Kobiet w Aura Centrum!

  2

  Kilkaset uczestniczek z Olsztyna i okolic, wykłady i spotkania z inspirującymi kobietami, ciekawe seanse kinowe i upominki od najemców Aura Centrum dla wszystkich pań – tak w skrócie zapowiada się powracający cykl Aura Kobiet.

  Pierwsza w tym roku Aura Kobiet odbędzie się 15 marca o godz. 18.00 w kinie Helios na terenie Aura Centrum. Gościem specjalnym spotkania będzie Elżbieta Lange, psychodietetyk, coach zdrowia, trener, która przygotuje wykład pt. Piękno bycia sobą, czyli kobiecość szyta na miarę. Po prelekcji uczestniczki wezmą udział w seansie kobiecego kina, w ramach którego wyświetlony zostanie film La La Land z nagrodzoną Oscarem Emmą Stone w roli głównej. Na wszystkie zgromadzone panie będą czekać upominki od najemców Aura Centrum, m.in. od kina Helios, marek Golden Rose, Gatta, AB Foto, Smyk czy Happy Mum. Do wygrania będą także wartościowe nagrody, m.in. pięć zestawów kosmetyków o wartości 100 złotych, ufundowanych przez wspomnianą już markę Golden Rose. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić krótki formularz na profilu Aura Centrum na Facebooku.

  Projekt Aura Kobiet działa już trzeci rok. Przez ten czas zorganizowano kilkadziesiąt ciekawych warsztatów, w których wzięło udział kilkaset zadowolonych uczestniczek. W tym roku Aura Centrum, planując program na 2017 r., postawiła sobie za cel zwiększenie zasięgu akcji i tym samym zaproszenie dużo większego grona pań do Aury Kobiet. W ten sposób powstał pomysł zorganizowania dwóch spotkań w kinie Helios, w których łącznie weźmie udział blisko 280 osób. W każdym półroczu odbędzie się jedno spotkanie w ramach cyklu Aura Kobiet. Jak zawsze do współpracy zaproszono inspirujące kobiety – trenerki, ekspertki w różnych dziedzinach, które podczas każdego spotkania wygłoszą ciekawą prelekcję. Po niej nastąpi seans kobiecego kina.

  2 KOMENTARZE

  1. Właśnie wróciłam z owej ,,prelekcji”. Była to fatalnie zrealizowana próba pokazania ,,ciekawych warsztatów”. Film był pomyłką – nie jestem w stanie pojąć jak ten gniot zdobył nominację do tak prestiżowej nagrody, szczerze, spodziewałam się czegoś lepszego po filmie wyróżnionym na tak wiele sposobów. Fatalny dobór filmu nie był winą organizatorów – prawdopodobnie zaufali oni jury ,,oscarowemu”, które wybiera ,,najlepsze” filmy i je nagradza. Odnosząc się do gadżetów – 3 kartki ze zniżkami >>premium<<, torebka z logiem aury i urwanym sznurkiem, miniaturka lakieru do paznokci GR oraz rolka do czyszczenia ubrań. Z owej prelekcji wróciłam niesamowicie zdenerwowana tym, co tam zostało zaprezentowane. Spodziewałam się czegoś lepszego kiedy szłam na to spotkanie. Nie wiem jakim cudem dotrwałam do końca, ale mam nadzieję, że mój wizerunek (przy wyjściu robiono wychodzącym zdjęcia) nie zostanie upubliczniony na żadnej stronie.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here