Dwa największe kluby znikają z olsztyńskiej starówki

Wczoraj na Facebooku Chilli Bar i klubu Tetris pojawiły się wpisy pożegnalne od właścicieli Kuby Wysockiego i Eryka Kozłowskiego. Informują oni, że lokale zostaną niedługo zamknięte. Informacje są dosyć ogólnikowe. Zostawiają jednak miejsce na pewne niedopowiedzenie. Czy w Olsztynie powstanie nowy klub?Nadszedł dzień kiedy musimy się z Wami pożegnać. To były piękne lata, niezapomniane chwile. Do olsztyńskiego życia nocnego staraliśmy się wprowadzić trochę świeżości i naszej autorskiej wizji. Wiele rzeczy nam wyszło, wiele imprez na zawsze zostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że również nawiązane przyjaźnie przetrwają próbę. Są też rzeczy, które mogliśmy zrobić lepiej no ale hej, jesteśmy tylko ludźmi i jak każdy popełnialiśmy, popełniamy i pewnie popełniać będziemy błędy. Dziękujemy Wam z całego serca że mogliśmy być, bawić się z Wami i że nas nigdy nie zawiedliście. Teraz, kiedy nadszedł czas pożegnania ze sceny schodzimy niepokonani a okres kiedy funkcjonowaliśmy na olsztyńskiej starówce wielu będzie wspominać dobrze.

Niski ukłon w Waszą stronę, jeszcze niższy w stronę naszej załogi, która mimo naszych wad, zawsze nas wspierała traktując nasze lokale jak swój drugi dom – zawsze powtarzaliśmy, że to właśnie wy tworzycie te miejsca i za to co dla nas zrobiliście wielki szacunek! Za współpracę dziękujemy wszystkim gościom, artystom, przedstawicielom handlowym, agencjom eventowym oraz firmom, dla których mieliśmy ogromną przyjemność realizować imprezy zamknięte. Dziś żegnamy się a raczej mówimy do zobaczenia.
Mamy wokół siebie tak kreatywnych przyjaciół, że być może już niebawem w Olsztynie znowu będzie czuć imprezową Miętę.

8 KOMENTARZE

  1. Ból dupy widzę w komentarzach, nie wpuścili was do klubu albo jakiejś laski barman nie wy**chał i zazdrosna.. przykre.

  2. Tetris to był jak byli barmani. nie wystrzelone blondynki z biegającym dokola nich słoniem. nie wiem co sie stało z obsługa ale sie zepsula sie diametralnie

  3. hahahahaha yeaaaaah w końcu zamykają te śmierdzące speluno ! pozdro dla ochroniarzy frajerow i nacpanych barmanów nie mówiąc nic o klienteli 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here