Olsztyn: Po balkonie do nieprzytomnego mężczyzny

  0
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  Dwaj policjanci w czasie wolnym od służby, idąc na basen, pomogli nieprzytomnemu mężczyźnie leżącemu na balkonie znajdującym się na I piętrze bloku. Z uwagi na to, że drzwi do mieszkania były zamknięte funkcjonariusze poprosili o pomoc sąsiadów. Przeskakując z balkonu na balkon policyjni wodniacy dostali się do 82-latka, przenieśli go do domu, a następnie ułożyli w pozycji bezpiecznej i okryli kocem do czasu przyjazdu pogotowia.

  Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 18.30. Dwaj policjanci z olsztyńskiej komendy w czasie wolnym od służby, idąc na basen, zauważyli nieprzytomnego mężczyznę leżącego na balkonie znajdującym się na I piętrze bloku. Wodniacy szybko ustalili numer mieszkania i pobiegli mężczyźnie z pomocą. Z uwagi na to, że drzwi były zamknięte funkcjonariusze wezwali straż pożarną oraz pogotowie. W między czasie poprosili sąsiadów o pomoc. Przeskakując z balkonu na balkon policjanci dostali się do 82-latka, przenieśli go do domu, a następnie ułożyli w pozycji bezpiecznej i okryli kocem. Mieszkaniec Olsztyna odzyskał przytomność tuż przed przyjazdem pogotowia. Mężczyzna stwierdził, że przewrócił się na balkonie dlatego stracił przytomność.
  Obecni na miejscy strażacy stwierdzili w mieszkaniu zadymienie, które jak się okazało było efektem pozostawionego na kuchence obiadu.
  Dzięki reakcji funkcjonariuszy mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here